.

.

LABAICAI Glitter Çeşitli Aurora Kristal Rhinestone Çiçekler Yay Karışık Tırnak Charms Set DIY Nail Art Malzemeleri 3D Nail Art Süslemeleri Manikür Aksesuarları(#4)

LABAICAI Glitter Çeşitli Aurora Kristal Rhinestone Çiçekler Yay Karışık Tırnak Charms Set DIY Nail Art Malzemeleri 3D Nail Art Süslemeleri

₺ 11.55
Stokta

Resimde gösterildiği Gibi renk : .Kutu Boyutu : 8.2 x 8.2 cm. 100 % Yeni ve yüksek kaliteli.Stil : sevimli meyve/karikatür/hayvanlar/renkli boncuklar/yay/yıldız/kalp/Perçinler,vb.Paket içeriği : 1 kutu * 3 D tırnak Sanat dekorasyon.Doğal veya yapay tırnaklara uygulanması kolaykutu Boyutu : 8.2x8. 2 cmpaket İçeriği : 1 Kutu * 3 D Nail Art Dekorasyon100% Yeni ve yüksek kalitelİrenk : resim gösterildiği gibistil : sevimli meyve/karikatür/hayvanlar/renkli boncuklar/yay/yıldız/kalp/Perçinler,vb.Oje üstünde kullanmak için uygundur, UV jel sistemi ile tırnak aracı.Doğal veya yapay tırnaklara,Cep telefonu Süslemelerine vb. Uygulanması kolaydır.Hem profesyonel tırnak uzmanı hem de tırnak sanat öğrencisi için idealdir.Not : Işık ve ekran ayarı farkı nedeniyle, öğenin rengi resimlerden biraz farklı olabilir.

şartname

Müşteri seçim