.

.

Kamp Hamak, 2 Kişi Pamuk Kanvas Hamak, kadar 450lbs Taşınabilir Hamak ile Seyahat Çantası, Kamp için Mükemmel Açık / Kapalı Veranda Köy (Mavi)

Kamp Hamak, 2 Kişi Pamuk Kanvas Hamak, kadar 450lbs Taşınabilir Hamak ile Seyahat Çantası, Kamp için Mükemmel Açık / Kapalı Veranda Köy

₺ 59.97
Stokta

【Rahat Çift Kişilik Hamak】 : Sıkıca dokunmuş solmaz pamuktan yapılmış, Çok yumuşak ve rahattır.Hamak yatak Boyutu : 79" Uzun x 59 "Geniş, toplam boyutu : 102" Uzun x 59 " Geniş. 【450lb'ye kadar yük】 : FLYTON hamak, el örgüsü balık kuyruğu düğümlerini kullanır, ipi eşit şekilde gerilir ve yüksek oranda yüklenir.2 Yüksek yoğunluklu naylon kayış veya halat ile 450 lb'ye kadar güvenle yükleyebilir. 【Easy Set up】 : 2 güçlü karabinalar içerir ve 2 10 ayaklar uzun ağacı sapanlar, ve iki güçlü halatlar(bunu kurmak için birini seçebilirsiniz). hamak kurmak için saniye sürer. 【Taşınabilir Hamak】 : Hamakımız seyahat için kompakt bir taşıma çantası ile birlikte gelir、hiking.It ayrıca kompakt bir boyuta kolayca katlanabilir,saklama çantası uzun süre kullanılabilir, endişelenmeyin. 【Ne Alacaksınız】1 Hamak, 2 metal karabina, 2 kravat halatı, 2 longtree kayışı, 1 taşıma çantası ve 7*24 Müşteri Desteği.Bizim hamak ile herhangi bir sorun varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen!.Renk : Mavi.

şartname

Müşteri seçim