.

.

PEXINHC Silikon Çorba Kepçesi (10.82) 480°F'ye kadar Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı Sıhhi Tasarım Yapışmaz Tava (Silikon Çorba Kepçesi Sapı Paslanmaz Çelik)

PEXINHC Silikon Çorba Kepçesi (10.82) 480°F'ye kadar Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı Sıhhi Tasarım Yapışmaz Tava (Silikon Çorba Kepçesi Sapı

₺ 37.50
Stokta

quality En yüksek kalite silikon : PEXINHC Mutfak eşyası seti, en yüksek kalitede gıda sınıfı silikondan yapılmıştır.Silikon her türlü güvenle kullanılabilir food.It yiyecek veya içecekle reaksiyona girmez ve duman çıkarmaz.Bu nedenle, diğer mutfak aletlerinden daha dayanıklıdırlar. ✔ Yapışmaz : Tencere ve tavaların çizilmediğinden emin olmak için pişirme kapları yapmak için bu silikon aletleri kullanın. Soslar, çorbalar, güveçler, sıvı yemekler, baharatlar ve baharatlar için çok uygundur. melt Erimez : Silikon pişirme aletleri 230°C veya 480°F'ye kadar ısı direncine sahiptir ve erimez. ✔ Tasarım-Mutfak aleti, ergonomik olarak tasarlanmış, tutması rahat, ellerinizi korumak ve paslanmaya karşı koruma sağlamak için ısı iletmeyecek bir silikon kafa ve tencere sapını birleştirir.Her tutamak, bir kanca veya duvar braketi kullanılarak rahatça saklanabilen pratik bir asma deliğine sahiptir. Cooking Pişirme seti : Kaşıklar, spatulalar ve süzgeçler dahil tüm mutfak ihtiyaçlarını karşılamak için ihtiyaçlarınıza göre gerekli malzemeleri satın alın. % 100 Memnuniyet Garantisi : Yeni ürünlerin iadesi veya değiştirilmesi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Boyutu : kaşık 3.03 * 10.82 inç.

şartname

Müşteri seçim