.

.

Appletofu Plastik Mezun Ölçme ve Karıştırma Sürahisi, 1000ml Sıvı Beher Ölçüm Bardakları, 1 Litre Gıda Sınıfı Polipropilen Plastik Mezun Ölçme Sürahisi Saplı ve Emzikli.

Appletofu Plastik Mezun Ölçme ve Karıştırma Sürahisi, 1000ml Sıvı Beher Ölçüm Bardakları, 1 Litre Gıda Sınıfı Polipropilen Plastik Mezun

₺ 32.97
Stokta

???????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????? : Dayanıklı gıda sınıfı polipropilenden yapılmış ağır hizmet tipi sıvı ölçüm sürahisi.Leke direnci.Su da dahil olmak üzere içeriğin kolay görüntülenmesi için yarı saydam.Mikrodalgada bulaşık makinesinde yıkanabilir.Temizlemesi ve durulaması kolaydır. ???????????????????????????????? ???????????? ???????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????? : Berrak ML ve LTR ölçümlerine sahip ölçüm kabının okunması kolaydır, farklı boyutlara sahiptir ve çeşitli pişirme ihtiyaçları için kullanılabilir. ???????????????? ???????????????????????????? : Sürahi özellikleri mükemmel optik netlik ve okunması kolay, yükseltilmiş mezuniyet ve özellikleri.Kolay dökme için bir ağızlığa ve sabit kullanım ve rahat kaldırma için tutamağa sahiptir. ???????????????????????????????????????? : Sap tasarımı ile şeffaf plastikten 1 litrelik dereceli silindirin kavraması kolaydır ve v şeklindeki emzik sızıntıyı önler ve dökülmesini kolaylaştırır. ???????????????????????????????????????????????? ???????????? : 1000ml mezun sürahi, su, un, pirinç, kahve, şarap, süt, şeker ve daha fazlasını doğru bir şekilde ölçmek için uygun laboratuvar, çay dükkanı, fırın, bar, restoran ve mutfakta yaygın olarak uygulanır.Boyut : 1 Litre.

şartname

Müşteri seçim