.

.

Orijinal Pawleys Adası 13DCOT Büyük Yulaf Ezmesi DuraCord Halat Hamak Ücretsiz Uzatma Zincirleri ve Ağaç Kancaları, ABD'de El işi, 2 Kişi, 450 LB Ağırlık Kapasitesi, 13 ft Barındırır. x 55 inç. 

Orijinal Pawleys Adası 13DCOT Büyük Yulaf Ezmesi DuraCord Halat Hamak Ücretsiz Uzatma Zincirleri ve Ağaç Kancaları, ABD'de El işi, 2

₺ 179.97
Stokta

[DURACORD HALAT] : Polyester dayanıklılığı ile pamuk gibi yumuşak sentetik karışım.Bu ip çürüme, küf ve küf için Tüm-Hava ve dayanıklı.Dura Cord, piyasadaki en yoğun iptir ve rahatlarken daha az esneme ve daha fazla destek sağlar. [MEŞE SERPME ÇUBUĞU] : Serpme çubukları, olağanüstü görünüm ve daha uzun dış mekan ömrü için elle deniz verniğine batırılır. [ÇİFT MANDALLI ÖRGÜ] : Bir kafes tasarımı, halat yataklarının içindeki düğümlere olan ihtiyacı ortadan kaldıran halatların birbirine çekilmesidir.Rakiplerimizin çoğundan yüzde 15 daha fazla ip kullanıyoruz ve tam rahatlama için daha sağlam bir hamak yatağı sağlıyoruz. [ÇİNKO KAPLAMA DONANIM] : Paslanmaya karşı korumak ve genel olarak daha uzun bir dış mekan ömrü sağlamak için tüm donanımlarımızı çinko ile kaplıyoruz. [CAROLİNAS'TA EL işi] : En iyi parçalar ve endüstri lideri teknikler kullanılarak üretildi ve monte edildi.

şartname

Müşteri seçim