.

.

Yundxı Halat Kapmak Ayarlayıcı Kordon Arborist Dişli Kiti Uyar Halat 8-13mm için 100 KG Yük Mağaracılık Keşfetmek Rappelling(Halat Kapmak + Kanca)

Yundxı Halat Kapmak Ayarlayıcı Kordon Arborist Dişli Kiti Uyar Halat 8-13mm için 100 KG Yük Mağaracılık Keşfetmek Rappelling(Halat Kapmak

₺ 89.97
Stokta

Malzeme-Kararlı ve daha güvenli olan 7075 havacılık alüminyumdan yapılmıştır.CE Sertifikası-Kaya tırmanışı kepçemiz CE Sertifikasına sahiptir, bu da bu halat ayarlayıcısının kalite testini geçtiği anlamına gelir.Avantajları - Yüksek mukavemetli, hafif, dayanıklı ve taşınabilir.Maceraperest için hediye-Açık kaya tırmanışı, dağcılık, mağaracılık, keşif, rappelling,hava işi, kurtarma, mühendislik koruması vb.Için mükemmeldir.Siz veya arkadaşlarınız doğaya meydan okumak için bir planınız varsa, bu kordon ayarlayıcı harika bir hediye olacaktır.Maksimum Güç-Maksimum yük 100 kg'dır, sadece gelin ve maceralarınıza başlamasını sağlayın!.24k N Kendinden Kilit Kancalı açıklama : Alüminyum ipi tut, yaygın olarak kullanılan tırmanma, halat, kapmak kuyruk Var orada bir delik taşımak için hava iş vb Havacılık malzeme, yüksek Yoğunluk, ışık kalitesi, kullanışlı, D şeklinde Ana kanca Kilit Kanca bağlamak için yüklenen Bu iki ürün İpi Tut Malzeme Tırmanma CE sertifikasyon : 7075 Havacılık Alüminyum taşıma kapasitesi : 100 KG Ana renk : mavi Delik Çapı : yaklaşık var ne zaman Omurga için ağırlığın çoğu transfer gibi daha fazla güç sağlamak için kullanın. 16mm Boyutlar : yaklaşık. 7x7. 7 cm / 2. 76x3. 03 inç Halat ile uyumlu 8~13mm (Dia .) 24 KN Kilit Kanca Malzeme : 7075 Havacılık Alüminyum Renk : metal gri Papatya zinciri halat ile kullanılabilir Boyutlar (L x W) : Yaklaşık. 9. 8x5.8 cm/ 3. 86x2. 28 inç Nihai gerginlik : 24 KN (2400 kg) Paket Içerir : 1 Parça Tırmanma Halat Kapmak 1 Parça Kanca.

şartname

Müşteri seçim