.

.

Bessport Şişme Kamp Yastığı-Taşınabilir Seyahat Yastığı, Kompakt, Sıkıştırılabilir, Uyku için Rahat-Boyun ve Bel Desteği-Kamp ve Sırt Çantasıyla Yürüyüş ve Hamak için harika (GÖK MAVİSİ, XL)

Bessport Şişme Kamp Yastığı-Taşınabilir Seyahat Yastığı, Kompakt, Sıkıştırılabilir, Uyku için Rahat-Boyun ve Bel Desteği-Kamp ve Sırt

₺ 44.97
Stokta

✔ TAŞINABİLİR VE BÜYÜK KONFOR!Bessport şişme seyahat yastığının ağırlığı ve boyutu iyi dengelidir-Rahat bir kullanım için yeterince büyüktür (16 x 12 x 4 inç). sleep.It aslo çok hafif, çantanıza veya sırt çantanıza kolayca sığar, Sadece 290 g Ağırlığında, bir kutu sodadan daha hafiftir! - Tüm bu özellikler nihai konforunuz göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır!. LEAK SIZINTI YOK VE DAHA DAYANIKLI!Yükseltilmiş valf tasarımı sayesinde, kaynaktaki sızıntıyı giderdik ve geleneksel yastıklar gibi sızmayacak ve başınızı yere yatırmayacaksınız.bir maceraya çıktığınızda, Suya sahip en son derece dayanıklı elastik TPU kumaş ile geliştirilmiş tasarım resistance.So Bessport seyahat yastığı mükemmel bir seyahat arkadaşıdır. ✔ EŞSİZ ŞIK, MAKSİMUM KONFORUNUZ düşünülerek tasarlandı-Dinlendirici bir gece uykusu için gelişmiş boyun desteği ile Geliştirilmiş Ergonomik Tasarım!Bessport comfort hava yastığı sırt, yan ve karın traversleri için idealdir.Seyahat ederken üstün boyun ve sırt desteği için ergonomik olarak tasarlanmıştır—evde olduğu gibi uyuyun!. Use Kullanımı KOLAY!!Hava girişini ve egzozu çok hızlı bir şekilde sağlayan yenilikçi basma düğmeli valfimizle.Bir düğmenin basit bir şekilde açılmasıyla, yastık neredeyse anında tam boyuta genişler.Bu kompakt ve hafif yastıktaki benzersiz teknoloji ile, kişisel uyku tercihinize göre sıkılığı ayarlayabilir, bir sonraki maceranız için daha kolay uyumanızı ve gençleşmenizi sağlayabilirsiniz!. SATISFACTION %100 MEMNUNİYET GARANTİSİ VE ŞİMDİ SİPARİŞ VERİN!- Açık hava kamp ekipmanlarının mükemmel işçiliğinin arkasında duruyoruz ve en iyi müşteri deneyimini sunuyoruz possible.In bir şeyler ters giderse, 12 saat içinde size tatmin edici bir cevap vereceğiz.

şartname

Müşteri seçim