.

.

Projektör Tripod Standı, Bloazzup Dizüstü Bilgisayar Standları Yüksekliği Ayarlanabilir Zemin Tripod Standı Pro Sağlam Dayanıklı Metal Yapı, Ofis Ev Sahnesi Stüdyo İçi Kullanım, Yüksekliği Ayarlanabilir Dizüstü Bilgisayar Tripodu (2,5-5 ft)

Projektör Tripod Standı, Bloazzup Dizüstü Bilgisayar Standları Yüksekliği Ayarlanabilir Zemin Tripod Standı Pro Sağlam Dayanıklı Metal

₺ 140.97
Stokta

????ALL-AROUND PLATFORMU - Bu dizüstü tripod standı da çalışmak için kullanılabilir, müzik üretimi için, veya bir performance.It müzik ekipmanlarını veya sahne aksesuarlarını tutabilen 15 x 11" plakaya sahiptir. ????KULLANIŞLI bir AYARLANABİLİR STAND-Çok yüksek veya çok düşük bir projektör standıyla mücadele etmenize gerek yok.Bu uzun standın ayarlanabilir bir ayağı vardır, böylece yüksekliğini 2,5 ila 5 ft arasında uzatabilirsiniz. ????DAYANACAK şekilde üretilmiştir-Sağlam bir metal konstrüksiyona sahip olan bu taşınabilir projektör standı veya DJ tripod standı size uzun süre dayanacaktır - kolayca takılmayacak veya kırılmayacak bir aksesuar!. ????KOMPAKT ve HAFİF-Bir toplantı, sunum veya konser için seyahat etmeniz mi gerekiyor?Hafif portatif standlarımızı sökebilirsiniz.Seyahat ederken veya gezerken paketlenmesi veya taşınması kolaydır. ????DİK kalır-Kullanım sırasında öğretim, müzik veya stüdyo ekipmanınızın devrilmesi veya düşmesi konusunda endişelenmenize gerek yoktur.Sağlam ve sağlam ayakları olan bu dizüstü bilgisayar aksesuarları sağlam bir tasarıma sahiptir.

şartname

Müşteri seçim