.

.

Kuş Banyosu için Güneş enerjili su Çeşmesi, 2.2 w Taşınabilir Dalgıç Serbest Duran Güneş Açık Çeşme Su Pompaları Kiti Açık Birdbath, Küçük Gölet ve Veranda Bahçe Dekorasyonu(Koyu Mavi)

Kuş Banyosu için Güneş enerjili su Çeşmesi, 2.2 w Taşınabilir Dalgıç Serbest Duran Güneş Açık Çeşme Su Pompaları Kiti Açık Birdbath,

₺ 46.47
Stokta

Solar【Güneş Enerjili】Güneş çeşme pompaları güneş ışığı ile tahrik edilir.Elektrik prizleri olmadan, Güneş ışığı ne kadar güçlü olursa ,etki o kadar iyi olur, enerji tasarrufu ve çevre dostu için iyidir. ????Not : Lütfen güneş çeşme pompalarını ilk kez kullanmak için 2 saat güneş ışığına maruz bırakın veya 1 ay boyunca kullanılmadıysa. ◆ 【Maksimum su yüksekliği】 46cm (18"), Düzenli : 25cm-38cm (10‘~15") Maksimum akış miktarı : 40 galon/Saat .Suyun yüksekliği güneş ışığının gücüne bağlıdır. attachments【4 Çeşit Su Püskürtme】Ataşmanlar ve 4 yağmurlama başlığı ile birlikte verilir, farklı su akışlarını ve su yüksekliklerini püskürtebilirsiniz.Kuş banyosu, balık tankı, küçük gölet, bahçe dekorasyonu, oksijen için su sirkülasyonu için mükemmeldir. ◆ 【Motor Koruması】 “Su indüktörü " fonksiyonu ile tasarlanan pompa motoru sadece suda çalışır.Bir kez ayrıldığı anda çalışmayı durdurur water.It su olmadan çalışıyorsanız ömrünü kısaltır. ????Uyarı : Lütfen güneş panelinin gölgelenmediğinden emin olun ve alttaki filtre girişini enkazdan uzak tutun,aksi takdirde güneş kuş banyosu çeşme pompası iyi çalışmaz. Maintenance【Bakım ve Garanti】 Bahçe çeşmesi güneşinin giriş süzgeci temizlik için ayrılabilir.Sıkışmasını önlemek için lütfen düzenli olarak temizleyin.Lütfen çeşmeyi kirli suda kullanmayın ve suyu düzenli olarak değiştirmeyin.Ürünle ilgili herhangi bir sorun için lütfen yardım için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, %100 tatmin edici bir çözüm sunacağız. 1.Pompa nozullarını takın ve üst püskürtme kafasını takmayın. 2.Tamamen su içinde su üzerinde meme ile pompa koymak.(Su çok fazla döküntü olmadan temiz olmalıdır). 3.Yeterince güneş ışığı altında güneş paneli koymak ve doğrudan güneş yüzünü daha iyi olacak. 4.Havanın pompadan çıkmasına izin vermek için pompanın saniyeler boyunca püskürtme başlığı olmadan çalışmasına izin verin. 5.Püskürtme kafasını takın, güneş paneli yeterli güneş ışığına maruz kalırsa su akışı yüksek olacaktır.(öğlen güneş ışığında önerilir).ve güneşin herhangi bir bölümünü gölgeleyen yaprak veya başka bir şey olmadığından emin olun panel.It ayrıca hava koşullarından, mevsimlerden, yerlerden vb. Etkilenecektir.Kuş banyosu için bu güneş enerjili su pompası bahçenize veya bahçenize güzel bir ektir. yard.It kuş banyosunu her zaman kullanmak için kuşları çekebilir.Sadece suda yüzen kuşların tadını çıkarın!.

şartname

Müşteri seçim