.

.

LLPT Kendini Fırınlama Silikon Bant 1 İnç x 17 Feet Kendinden Yapışkanlı Mucize Kauçuk Wrap Bant Hortum Acil Onarım Gidon Siyah (SF006)

LLPT Kendini Fırınlama Silikon Bant 1 İnç x 17 Feet Kendinden Yapışkanlı Mucize Kauçuk Wrap Bant Hortum Acil Onarım Gidon Siyah (SF006)

₺ 29.97
Stokta

Yapışkan tabaka, arkada olmadan uygulama veya yıl boyunca kaldırma sırasında herhangi bir karışıklık önlemek için silikon kauçuk kaliteli malzeme eritme ÖZELLİĞİ : %100 öz; LLPT silikon bant korozyon su ve hava geçirmez sızdırmazlık, ısı, kimyasallar, su geçirmez, yalıtım ve basınç; üstün performans, yüksek dayanıklılık için esnek, gerilebilir ve gerçek endüstriyel sınıf vardır.UYGULAMA : LLPT Mucize Kendiliğinden Kaynaşan Silikon Bant, dış anten koaksiyel konektöründe yaygın olarak kullanılır, boru ve hortum sızdırmazlık çekme mukavemeti 900psi'ye kadar derecelendirilmiştir; bandın performansına zarar vermeden bandı orijinal uzunluğun %300'üne kadar uzatmak güvenlidir.KURULUM : Bandı uygulayarak bandı tutun ve nesneyi daha sıkı bir şekilde kapatmak için bandı ilk 3 örtüşen sargıda en az %100 gerin; silikon malzeme zamanla kaynaşır ve üst üste binmeyi en üst düzeye çıkararak daha güçlü tutma mukavemeti sağlayabilir.LLP-TAPES : LLPT, herhangi bir karışıklık olmadan endüstriyel olarak çıkarılması kolay çeşitli bantlar üretir. - Kapalı veya açık, UV geçirmez, hava koşullarına dayanıklı ve su geçirmez kullanım için idealdir. -Çalışma sıcaklığı aralığı-65 F ila + 500 F arasındadır. - Çevre dostu ve toksik olmayan, rahat bir his ve uzun ömürlü malzeme ve yapıştırma. -Çekme dayanımı 900psi'ye kadar derecelendirilmiştir. - Yüksek gerilim yalıtımı için UL sertifikalı. -1 inç genişliğinde, rulo başına 17 fit. - PE torba içinde paketlenmiş tek rulo.ŞARTNAME : : - Genişlik : 1 inç. - Uzunluk : rulo başına 17 feet. - Kalınlığı : 0.023 inç. - Yapışma : > 26 N/1 inç genişlik, 1 kat. - Uzama : %150-350. - Renkler : Siyah, Mavi, Kırmızı, Sarı ve Beyaz.

şartname

Müşteri seçim