.

.

Nhlzj XİAOQİANG Duvara Montaj Vanity Makyaj Aynaları 3X Büyüteç Otel Banyo Tıraş Kozmetik Ayna Çift Katlanır Arms Duvar Aynaları (Renk: 216n, Boyutu: 8 İnç)

Nhlzj XİAOQİANG Duvara Montaj Vanity Makyaj Aynaları 3X Büyüteç Otel Banyo Tıraş Kozmetik Ayna Çift Katlanır Arms Duvar Aynaları (Renk:

₺ 711.69
Stokta

make Bu, makyajınız için iyi bir araçtır ve shaving.Is aile için en iyi seçim. Karmaşık prosedürler yok, kurulumu kolay, duvara sabitlenmiş, sağlam ve güvenli. Mirror Döner Ayna, Ayna 180 derece dönebilir.Kullanılmadığı zaman, duvara doğru katlanabilir. 1 X,3 X Büyütmeli Çift Taraflı Ayna, işleri düzeltmek için ayrıntılara bakmanız için büyük kolaylık sağlar. mirror Duvara monte ayna, katlanabilir işlevi olan zarif bir tasarımdır.Kol 29 cm'ye kadar, ihtiyacınıza göre uzatılabilir.Duvara Monte Banyo Mirror Model Sayıda türü : 216 Size : resim shows Feature olarak : +Normal,Çift sided Magnification : Büyüteç 3 XMaterial : Pirinç+paslanmaz steel Lenses Malzeme : Glass Double Uzatma Kolu : Yes Mirror Şekli : Round Size : 6 inç,8 inch The 6 inç ve 8 inç ayna çapı sadece farklı,ve geri kalanı aynı boyutta.★Servis-Mağazamız iyi niyetle çalışır ve müşteri memnuniyetini amaç olarak alır.Ürünlerimizin kalitesinden ve mükemmelliğinden memnun olduğunuza inanıyoruz.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Size tatmin edici bir çözüm sunuyoruz.

şartname

Müşteri seçim