.

.

Ahşap Köpek Rampa ile 4 Ayarlanabilir Yükseklik, Kaymaz Pet Merdiven Küçük Orta Büyük Köpekler için, taşınabilir Katlanabilir Yatak Merdiven

Ahşap Köpek Rampa ile 4 Ayarlanabilir Yükseklik, Kaymaz Pet Merdiven Küçük Orta Büyük Köpekler için, taşınabilir Katlanabilir Yatak Merdiven

₺ 285.00
Stokta

【Ayarlanabilir Yükseklik 】Bu rampa, evinizdeki mobilyalarınızın çoğu için çalışmasını sağlayan birçok farklı yüksekliğe ayarlanabilir. 【Stresi Azaltır】 Evcil hayvanınızın en sevdikleri yerlere kolayca ulaşmasına yardımcı olun.Pençeler ve eklemler üzerindeki baskıyı hafifletmek için ahşap rampa yastıklama. 【Katlanabilir 】Oldukça düz bir şekilde katlanır ve kullanılmadığı zaman saklanması çok kolaydır.çöktüğünde, kanepenin altında veya dolapta saklanmasını kolaylaştırır. 【Ahşap Çerçeve】 Köpek merdivenleri Basamakları, deforme olması kolay olmayan, süper sıkıştırma direnci olan çevre koruma ahşaptan yapılmıştır.Ürün Açıklaması : Evcil Hayvan Dişlisi Serbest Duran Ekstra Geniş Evcil Hayvan Rampası, köpeğinizin aracınıza veya ulaşılması zor diğer yerlere kolayca erişmesini sağlar.Ürün Özellikleri : Adı : Pet Rampa Malzeme : Ahşap Boyutlar : 100 × 40×(30-40-50-60) cm/39.37×15.74×(11.81-15.74-19.68-23.62 ın), Ürün Özellikleri : - Bu köpek rampası SUV, kamyon, kanepe ve yüksek yatak için uygundur.Kullanımlar sonsuzdur. - Kaymaz, kaymaz yüzey, sevdiğiniz evcil hayvan, köpek, köpek yavrusu için ekstra güvenlik sağlar.- Evcil hayvan yatağı rampaları için yüksek bir yatak olarak köpek rampası, arabaya giren köpekler, yaralanmaları ve tifo, memeli köpekleri azaltmak için mükemmel olan evcil hayvan merdivenlerine bir alternatif sunar.Paket içeriği : Evde beslenen hayvan rampa X1 Precautions : 1. Boyut Açıklaması : Ürün boyutu saf manuel ölçüm, 1-2 cm hata, belirli hakim tabi.2. Fotoğraf başlığı : Ürünler ayni çekim, ışık, açı, farklı görüntüler ve diğer nedenlerle renk farklılıklarına neden olur, lütfen anlayın!3. Bazı yerlerinde yara izi olan katı ahşap mobilya, kaçınılmaz olarak bu renk, bu normal.

şartname

Name:
Pet Ramp
Material:
Wood
Dimensions:
100×40×(30-40-50-60)cm/39.37×15.74×(11.81-15.74-19.68-23.62in),
Product Features:
- This dog ramp is suitable for SUV, truck, couch and high bed. Uses are endless. :
- Non-sliding, non-slip surface provides extra security for your loved pet, dog, puppy. :
- The dog ramp as a high bed for pet bed ramps offers an alternative to pet stairs, perfect for dogs entering the car, reducing injuries and typhoid, mammalian dogs. :
Package Includes:
Pet Ramp X1
Precautions:
1. Size Description:
Product size pure manual measurement, the error in 1-2cm, the specific subject to prevail.
2. Photo caption:
The products are in-kind shooting, light, angle, different displays and other reasons lead to color differences, please understand!
3. Solid wood furniture, it is inevitable that some parts have scarring, color, these are normal. :

Müşteri seçim