.

.

VURULMUŞ İpuçları Yarı Tedavi Jel Oje Şeritler/ 30 Nail Art Etiketler | Sarar / Tırnak Kiti Iki Manikür ıçin Iyi / 14 Gün Giymek (Vermeer Inci)

VURULMUŞ İpuçları Yarı Tedavi Jel Oje Şeritler/ 30 Nail Art Etiketler | Sarar / Tırnak Kiti Iki Manikür ıçin Iyi / 14 Gün Giymek (Vermeer

₺ 33.00
Stokta

[ DAHA FAZLA DEĞER ] %100 Gerçek Oje ile Yapılan 30 Yarı Kürlenmiş Jel Şerit Strips.At paket başına en az iki manikür. [ KULLANIMI KOLAY ] Sadece dört adımda evde mükemmel manikür!. [DAHA İYİ KALİTE ] Yarı kürlenmiş jel, daha iyi uyum ve dayanıklılık için kısmen kürlenmiş yeni nesil tırnak çıkartmalarıdır.60 saniye içinde UV lambası altında kürlenir. [SAĞLIKLI tırnaklar ] Sert kimyasallardan ve tırnak hasarından arındırılmış 14 güne kadar dayanır!. [DAHA İYİ UYUM ] Küçükten daha geniş tırnak yataklarına sahip olanlar için benzersiz boyut ve şekil. [ÖZEL tasarımlar ] El boyaması tırnak sanatına ve sezonun küratörlüğünde renk seçeneklerine sahiptir. [EL yapımı ] Kore'deki en iyi matbaacılar tarafından elle basıldı.Ürün 30 yarım kürlenmiş tırnak şeridi (2 uygulamaya kadar iyi), tırnak törpüsü, kütikül çubuğu, tırnak hazırlık mendili içerir.UV lambası dahil değildir.Farklı monitör ayarları nedeniyle rengin ekranınızda göründüğünden biraz farklı olabileceğini lütfen unutmayın.Sabun ve su ile ellerinizi herhangi bir yağ ya da losyon kaldırmak ve tüm nem kuru kapalı.Herhangi bir nem veya yağ, şeridin doğru yapışmasını önleyecektir.Parmağınıza en uygun boyutu seçin.Koruyucu filmi çıkarın.Bir jeli tabakadan soyun, ardından kütikülünüze hizalayın ve bastırın.Kütikül çubuğunu kullanın ve tırnağınızın kenarlarına bastırın, sonra içeri doğru ilerleyin.Kütikülünüzle çıkartma arasında biraz boşluk bırakın.Herhangi bir cilt veya kütikül üzerine yerleştirilirse etiket kalkacaktır.Fazla malzemeyi şeritten çıkarın, katlayın ve temiz ve bitmiş bir görünüm için 90 derecelik bir açıyla dosyalayın.İpucu : daha kolay çıkarılması için tırnak düzeltici kullanın.Şeritler sertleşene kadar 2-3 kez kürleyin.Aşırı sertleşmenin erken yontulmaya, çatlamaya ve çatlamaya neden olabileceğini lütfen unutmayın. lifting.Pro tırnak lambaları da şerit kullanımını dikkatli bir şekilde çözebilir.Daha iyi sonuçlar için Vurulmuş UV Jel Lambasını (9 W) kullanın.

şartname

Müşteri seçim