.

.

BurningYouth Su Geçirmez Telefon Kayma, Su Geçirmez Çanta Cep Telefonu Emniyet Hava Kemer Sualtı Su Geçirmez Çanta Mühürlü Cep Telefonu Kılıfı (Renk: Pembe)

BurningYouth Su Geçirmez Telefon Kayma, Su Geçirmez Çanta Cep Telefonu Emniyet Hava Kemer Sualtı Su Geçirmez Çanta Mühürlü Cep Telefonu

₺ 86.79
Stokta

Siyah evrensel boyutta koruyucu kapak su geçirmez çanta kurutma, tüm akıllı telefonlar için uygundur, en büyük diyagonal boyutu 7 inç kredi kartı cüzdan su geçirmez çanta kurutma, havuz, plaj, balıkçılık, yüzme, kürek, kayak, şnorkel ve su parkı aktiviteleri yüzme için uygundur.Fotoğraflar, videolar ve kontrol e-postaları almak için ön ve arka şeffaf pencereleri çok uygun. 100 feet IPX8 sertifikalı su geçirmez; tam dokunmatik ekran işlevselliğini korurken cihazınız için su geçirmez/kar/toz koruması sağlayın.3. 35x6. 69 inç'e kadar olan cihazlarla uyumludur (şeffaf pencere 3.2x6. 37 inç); boyun askısı ile donatılmış, taşıması kolay.Basit oturtunuz ve kilitleme kanallar, kolay su geçirmez, kar, toz, kum ve kir.EVASize : 25cm*10cm Features : çift airbag Material adı : Şeffaf su geçirmez cep telefonu taraflı saydam, telefon airbag Applicable senaryolar ile su altı telefonu çanta kullanılabilir : yüzme,sörf, plaj, su sporları çantası.

şartname

Müşteri seçim