.

.

BENGKUI 10 KG Pirinç saklama kabı,tahıl saklama kutusu,un Gıda Konteyner ile Ölçüm Fincan, mutfak Pirinç saklama kutusu Pirinç saklama kutusu (Renk: Beyaz + Şeffaf Siyah)

BENGKUI 10 KG Pirinç saklama kabı,tahıl saklama kutusu,un Gıda Konteyner ile Ölçüm Fincan, mutfak Pirinç saklama kutusu Pirinç saklama

₺ 44.97
Stokta

Bu hava geçirmez gıda güvenli kaplar, kuru gıdaları (un, şeker, pirinç, tahıllar, tahıllar, fındık, fasulye, atıştırmalıklar, makarna spagetti, kahve ve çay vb.) Depolamak için idealdir.). * Sağlıklı Malzeme : Gıda sınıfı PP malzeme, çevre dostu ve sağlıklı. * Uygulama kapsamı : Pirinç, un, mısır, fasulye, tahıl, kuru madde vb.Yüklemek için uygundur. * Güvenlik : Konteyner silikon contası sızdırmazlığını artırır performance.It ayrıca şeffaf, toz geçirmez, nem geçirmez ve böceklere karşı dayanıklıdır.Tüm köşeler parlatılır, yüzey pürüzsüzdür ve ellerinize zarar vermez. * Kolaylık : Şeffaf kılıf, kutuyu açmadan kutunun içeriğini açıkça görmenizi sağlar.Özellikler : .Ürün Boyutu : 39.5*23*21.5 cm.Ürün Ağırlığı : 826g. paket Boyutları : 41*25 * 28 cm.Paket Ağırlığı : 1289g. ambalaj : Beş Katlı Kraft-kağıt kutusupaket İçeriği : .1 x Pirinç Saklama Kabı Herhangi bir sorunuz varsa, bizimle iletişime geçebilirsiniz.Size tatmin edici bir çözüm sunmak için garanti.

şartname

Müşteri seçim