.

.

YCDJCS Omuz Silkme Tuzak Bar Yük kadar 300 kg Siyah Çelik Tırtıllı Kolları Omuz Egzersizleri için Çiftçiler Yürümek Fitness Egzersiz Gücü Eğitim Ekipmanları (Renk: Siyah, Boyutu: 12060 cm)

YCDJCS Omuz Silkme Tuzak Bar Yük kadar 300 kg Siyah Çelik Tırtıllı Kolları Omuz Egzersizleri için Çiftçiler Yürümek Fitness Egzersiz

₺ 224.40
Stokta

【Ürün özellikleri】 : Direğin toplam uzunluğu 120 cm / 47.24 inç, askı direğinin uzunluğu 25 cm/9.84 inç ve boru çapı 5 cm / 1.97 inçtir. 【Yüksek kaliteli malzeme】 : Siyah model tamamen çelik malzemeden yapılmıştır ve yüzey, iyi dayanıklılık ve pas direncine sahip elektrostatik pas önleyici püskürtme işlemi ile işlenir; gümüş model, çevre dostu, sağlıklı ve dayanıklı paslanmaz çelikten imal edilmiştir. 【Yerden mesafeyi arttırın】 : Asılı çubuğun yerden uzaklığı, çömelme deadliftinden önce halterin yere değdiği durumu etkili bir şekilde çözen farklı çaplı halter plakalarının kullanımına uyum sağlamak için arttırılır.yerinde. 【Ürün Özellikleri】 : Halter düz kıvırmak, halter deadlift, ağırlık kaldırma ağız kavgası, halter geri basarak, halter eğilimli kürek, sırtüstü göğüs genişleme ve diğer egzersiz fonksiyonları, dövme pazı, göğüs kasları, deltoidler, sırt kasları, kol kasları, vb. 【Lütfen dikkat】 : Lütfen her zaman önce güvenliği sağlayın.Müşteri hizmetlerimiz ömür boyu, ne zaman ve nerede olursa olsun bizimle iletişime geçebilirsiniz.24 saat içinde güler yüzlü müşteri hizmetleri isteyin.Sadece kuvvet antrenmanı çubukları satıyoruz.Birden fazla üst vücut ve çekirdek kasını hedef alan herhangi bir kapalı odayı özel bir spor salonuna dönüştürün.* Renk : Siyah * Malzeme : Metal* Boyut : 120 * 20 cm ( 47.24 * 7.87 inç )* Paket : 1 * Kuvvet Antrenmanı Çubukları* Not : 1. Sadece fitness kolu satıyoruz, başka ürünler satmıyoruz.2. Farklı çekim araçları nedeniyle hafif renk sapmaları oluşabilir.Bu bir kalite sorunu değil, lütfen gerçek ürüne bakın!3. Manu müttefiki ölçerken, hata 1-3mm, lütfen gerçek ürüne bakın, lütfen anlayın.4. Birçok benzer sıcak ürünümüz var, lütfen mağazamıza girmek için tıklayın, size benzersiz stili ve özel ürünleri anlatacağız.

şartname

Müşteri seçim