.

.

Nhlzj XİAOQİANG Kare Vanity Kozmetik Ayna Duvara Montaj 3X Büyütme Uzatılabilir Tıraş için Yatak Odası (Renk: Rosegold, Boyutu: Powered by Fiş)

Nhlzj XİAOQİANG Kare Vanity Kozmetik Ayna Duvara Montaj 3X Büyütme Uzatılabilir Tıraş için Yatak Odası (Renk: Rosegold, Boyutu: Powered

₺ 711.18
Stokta

Material "Malzeme" : Paslanmaz çelikten yapılmış, şık ve paslanmaya karşı dayanıklıdır. Cosmetic"Işıklı Kozmetik Ayna" : Aynamız, karanlık veya kötü aydınlatılmış alanlarda makyaj yapmanıza izin veren led'lerden yapılmıştır. Mirror "Büyütme Aynası" : Distorsiyonsuz banyo aynası 3x büyütme sunar - olağanüstü detaylar için idealdir. Cosmetic"Işıklı Kozmetik Ayna" : Aynamız, karanlık veya kötü aydınlatılmış alanlarda makyaj yapmanıza izin veren led'lerden yapılmıştır. Mirror "Katlanabilir Ayna" : Uzatılabilir ve ayarlanabilir duvara monte makyaj aynalarımızla eğilmeye gerek yoktur.Yüksek çözünürlüklü artış lensler, daha önce hiç olmadığı güzelliği bulmanızı sağlar, herhangi bir açıda görüntülemek için ayarlanabilir 360 derece dönebilen tasarım.Parametre : Ayna Çapı : 8inch Material : metal Shape : Square Size : 8 inç 3 kez büyüteç mirror Packaging : 1x Duvara Monte Ayna★ Service-Mağazamız iyi niyetle çalışır ve müşteri memnuniyetini amaç olarak alır.Ürünlerimizin kalitesinden ve mükemmelliğinden memnun olduğunuza inanıyoruz.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Size tatmin edici bir çözüm sunuyoruz.

şartname

Müşteri seçim