.

.

MDHDGAO Çok Fonksiyonlu Akülü diş duşu, 170 ML Şarj Edilebilir Oral Irrigator Taşınabilir Su diş Pensesinde IPX7 ile 3 Modları ve 5 Jet İpuçları Yardım Derin Temiz (Renk: Siyah)

MDHDGAO Çok Fonksiyonlu Akülü diş duşu, 170 ML Şarj Edilebilir Oral Irrigator Taşınabilir Su diş Pensesinde IPX7 ile 3 Modları ve 5 Jet

₺ 341.70
Stokta

✔ YENİ YÜKSELTİLMİŞ SU deposu : Yükseltilmiş çıkarılabilir tam açıklıklı su deposu, içindeki kireç ve bakterileri iyice temizlemenizi sağlar, bu da ortak oral irrigatörler için imkansızdır. WATERPROOF ÇİFT SU GEÇİRMEZ tasarım : IPX7 su geçirmez tasarım, çift koruma sağlamak için hem iç hem de dış kısımda benimsenmiştir.Akıllı tasarım sızıntıyı önler ve diş pensesinin banyoda duş için güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlar. ✔ UZUN PİL ÖMRÜ VE USB ARABİRİMİ ÜZERİNDEN ŞARJ : Güçlü lityum pil ile şarj edilebilir oral irrigator, tam şarj olduktan sonra 7-10 gün boyunca sürekli olarak kullanılabilir. ♦ 3 MOD ve DÖNEBİLEN NOZUL tasarımı : Çeşitli ağız bakım ihtiyaçlarını karşılamak için normal, Nazik ve Darbe modları. ♦ KALİTELİ HİZMET : Biz en iyi hizmeti ile müşterilerine sunmayı taahhüt ediyoruz, herhangi bir sorunuz varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen, biz 24 saat içinde tatmin edici bir cevap verecektir.

şartname

Müşteri seçim