.

.

Eisen Aain LT12 Profesyonel Mekanik Makaralı Koltuk, Pnömatik Ayarlanabilir Tekerlekli Tabure, Döner, Alet Tepsili.Garaj, Atölye ve Oto Tamir Atölyesi için Mağaza Taburesi.

Eisen Aain LT12 Profesyonel Mekanik Makaralı Koltuk, Pnömatik Ayarlanabilir Tekerlekli Tabure, Döner, Alet Tepsili.Garaj, Atölye ve Oto

₺ 170.97
Stokta

Dayanıklı, sağlam, çelik konstrüksiyon ve 360 derece dönebilen tekerlekler dayanacak şekilde üretilmiştir.Rahat, 11. 5 " dia kalın ve emici, vinil korumalı, çok katmanlı dolgu, koruma ve konforu en üst düzeye çıkarır.Kolayca ayarlanabilir, pnömatik gaz asansörü, yüksekliği 15'ten ayarlar. 3 " İla 20. 2".Maksimum kapasite, 300 lb.Tek elle kumanda kolu.Bu son derece işlevsel makaralı koltuk, profesyonel bir dükkan veya ev garajınız için idealdir.Dahili 16.5 " çaplı alet tepsisi, çalışırken aletlerinizi ayarlamanız için bir yer sağlar.Montajı kolay olan bu dışkı sadece 5 adımda bir araya getirilir.Ayrıntılı talimatlar kılavuzda yer almaktadır.Malzeme : Çelik Konstrüksiyon.Depolama Tepsisi Boyutu : Dia 16. 5 " Alet tepsisi.15'ten tamamen ayarlanabilir. 3 " İla 20. 2 " Yükseklik aralığı.Maks.Rulman : 300 LB.Koltuk 360 derece döner.Şekil : Yuvarlak. 5 adet / 2.5 dia Ağır Yüksek Kaliteli Tekerlekler.Kumaş : PVC : %100.Endüstriyel Ağır Hizmet Tipi Pnömatik Mekanik Makaralı Koltuk, Alet Tepsili Ayarlanabilir Haddeleme Taburesi Aaın, haddeleme koltukları, alet sandıkları ve tezgahların güvenilir bir üreticisidir; ev ve profesyonel kullanım için diğer birçok yüksek kaliteli alet ve sarf malzemesinin yanı sıra.Malzeme : Çelik Konstrüksiyon Depolama Tepsisi Boyutu : Dia 16. 5 " Alet tepsisi 15'ten Tamamen ayarlanabilir. 3 " İla 20. 2 " Yükseklik aralığımax.Rulman : 300 LBSeat fırdöndüler 360 degrees Shape : Yuvarlak 5 adet/2.5" dia Ağır Yüksek Kaliteli Tekerlekler.

şartname

Müşteri seçim