.

.

Pet Oyuncaklar Kedi Oyuncak Kedi Sızdıran Top Kedi Bulmaca Oyuncak Interaktif Kedi Tüyü Oyuncak Bardak Oyuncak Ev Açık (Renk: Mavi)

Pet Oyuncaklar Kedi Oyuncak Kedi Sızdıran Top Kedi Bulmaca Oyuncak Interaktif Kedi Tüyü Oyuncak Bardak Oyuncak Ev Açık (Renk: Mavi)

₺ 168.27
Stokta

Parlak ve parlak renkler, çeşitli şekiller, ne tür bir evcil hayvan olursa olsun, çok uygun bir oyuncaktır. 1. YÜKSEK KALİTELİ MALZEMELER : Çok Fonksiyonlu Pet Oyuncak, çevre dostu, dayanıklı ve aşınmaya dayanıklı, Evcil Hayvanlar için çok uygundur. 2. DİKKAT çekici : Evcil Hayvanlarınızı eğlenmek için çekin, Evcil Hayvanlarınızın oynamasına izin verin ve insanları ve mobilyaları veya kıyafetleri ısırma alışkanlıklarını azaltın.Evcil hayvanınız artık kanepeyi ve diğer mobilyaları ısırmıyor. 3. EVCİL HAYVAN KAYGISINI AZALTIN : Canlı renkler evcil hayvanınızın fark etmesini ve ona çekilmesini kolaylaştırır.Bu oyuncak kaygılarını, can sıkıntılarını ve yıkıcı davranışlarını azaltabilir. 4. İNTERAKTİF OYUN : Kedilerinizle alay ederek ve birlikte oynayarak kedi oyuncağını sevgilinize bağlayın, evcil hayvanlarınız ve eşlik eden zamanın tadını çıkaracaksınız.Deposunda pet oyuncaklar birçok türde kedi, köpek, vb.Onları satın almak için bekliyoruz.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Ürün Adı : Kedi Oyuncakları topürün malzemesi : pc+Kaz tüyürün rengi : Mavi pembeuygulanabilir evcil hayvanlar : tüm köpekler uygulanır1 Lütfen satın almadan önce boyutu ve rengi kontrol edin.2 Ürün fotoğrafında gösterilenler dışındaki öğeleri içermez.3 Farklı monitörler nedeniyle hafif renk sapmalarının meydana gelebileceğini lütfen unutmayın, lütfen anlayın.4. Yukarıdaki veriler sadece referans içindir, boyut manuel ölçümdür, her değişken farklı olabilir, lütfen gerçek ürüne bakın, teşekkür ederim.5. Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun bulursanız, lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ve sorunu en kısa sürede çözeceğiz.6. Size daha iyi ürün ve hizmetler sunabilmemiz için paylaşımlarınızı ve geri bildirimlerinizi bekliyoruz.7. Mağazamı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederim, mağazama girmek için tıklayın, referansınız için çok fazla ürün olacak.

şartname

Müşteri seçim