.

.

Sigara ve Izgara için Mydracas Barbekü Kaburga Rafı Kızartma Rafı %100 Paslanmaz Çelik Kızartma ve Büyük Büyük Yeşil Yumurta ve Kamado Joe Vb.Için Çift Amaçlı Hindi Rafı.

Sigara ve Izgara için Mydracas Barbekü Kaburga Rafı Kızartma Rafı %100 Paslanmaz Çelik Kızartma ve Büyük Büyük Yeşil Yumurta ve Kamado

₺ 125.70
Stokta

【2'si 1 Arada Tasarım】 Bu Barbekü V rafının benzersiz 2'si 1 arada Tasarımı, Birden fazla Aksesuara İhtiyaç Duymadan işi Halleder; orta hindi için 1 tarafı kullanılabilir ve ters çevirebilir ve kaburga yapmak için diğer tarafı kullanabilirsiniz!sadece bu rafla kaburga, bütün bir tavuk, domuz bonfile, birinci sınıf kaburga ve çok daha fazlasını yapabileceksiniz!. 【Aynı Anda 6 Mükemmel Kaburga Rafının Pişirilmesi】 Ara Çubuklar, aynı anda 6 Mükemmel Kaburga Rafının Eşit şekilde Pişirilmesi için Konveksiyon ısısına izin verir!bu V-şekilli raf, özellikle ızgarada yeterli alan olmadığında ızgarayı hızlı ve kolay hale getirir;büyük bir aile için aynı anda çok miktarda yemek pişirirken gerçekten yararlıdır!. 【Yüksek Kaliteli Gıda Sınıfı Paslanmaz çelik Kaburga Rafı】 Bu sigara kaburga rafı,uzun ömürlü dayanıklılık, Yüksek kaliteli,kalın ve sağlam 304 paslanmaz çelikten(204 veya diğer ucuz paslanmaz çelikten değil) yapılmış sağlam bir yapıdır.Yavaş pişirme için mükemmeldir. 【Temizlemesi Kolay】el yıkama önerilir,temizliği kolaylaştıran çok fazla oluk veya ulaşılması zor noktalar yoktur;Temizlemeye çalışmadan önce yaklaşık 5 dakika sıcak suda bekletin; Kullanmadan önce rafta biraz yemeklik yağ bırakın ve temizlik çok fazla daha kolay!. 【Fit 18 "veya Daha Büyük Pişirme Çapı Grills】 Perfect için Büyük ve XLarge Büyük Yeşil Yumurta, Başbakan, Kamado seramik ızgaralar için büyük Weber ve diğer 18" veya büyük çaplı ızgaralar.【12 AY KALİTE GARANTİSİ】.

şartname

Müşteri seçim