.

.

Bluetooth Kablosuz Klavye, Telefon Tutucu ve Mouse Pad'li İpad Kablosuz Klavye için Bluetooth Klavye, Tablet Klavye Smatphone,Tabletler,PC, Bilgisayar, Dizüstü Bilgisayar, Mac için Bluetooth USB Klavye(Pembe)

Bluetooth Kablosuz Klavye, Telefon Tutucu ve Mouse Pad'li İpad Kablosuz Klavye için Bluetooth Klavye, Tablet Klavye Smatphone,Tabletler,PC,

₺ 112.80
Stokta

Güç dalgalanmaları ilk günden beri devam ediyor.UZMAN TEKNİK YARDIM : Kurulum, bağlantı sorunları, sorun giderme ve daha pek çok konuda yardımcı olmak için 7/24 kullanılabilen gerçek uzmanlar. . 【Kablosuz Klavye 2.4 G USB + BT Bluetooth Klavye 2 Cihaza Kolay Geçiş】 Bluetooth Kablosuz klavye, iki cihazı aynı anda BT 5.1 veya USB Alıcısı ile bağlayabilir.Cihazı değiştirmek için klavye düğmesine tıklamanız yeterlidir. 2.4 G tablet klavye kablosuz ek sürücü gerekmez, klavye usb tak ve çalıştır, 2.4 G mini kablosuz klavye gecikmeden 10 metreye kadar güvenilir bağlantı. Kuşkusuz İpad için kablosuz Bluetooth Klavye Telefon Tutucu ile tablet entegre tutucu cep telefonu/tablet groove m bluetooth klavye ile Klavye Akıllı telefon Gelecek Yıl, mini Bluetooth klavye, ofis, cafe veya kütüphane ,ev olsun, herhangi bir yerde klavye telefonu rahat kullanmak olan okuma ve oyun için mükemmel bir açıda cihazlarınızı tutar. 【Kompakt Kablosuz Klavye, Uzun Pil Ömrü】İnce】 Taşınabilir klavye kompakt kablosuz ve Bluetooth.Uyku Düğmeli ince klavye, ergonomik klavyeyi uyku moduna geçirmek için kablosuz klavye düğmesine tıklayın, bilgisayar klavyeleri de bu tablet ve telefon klavye tuşlarını makas çapraz düşük profilli yapıda kullanırken bir kapatma / açma anahtarına sahiptir.çoklu cihaz klavyesini ultra ince ve duyarlı hale getirir. (Not : Piller dahil değildir.). 【Multimedya Kısayol Tuşları Bilgisayar Klavyesi】 Ergonomik Klavye Tasarımı】 Tablet için Sayısal tuş takımına sahip QWERTY düzeni, Multimedya kısayol tuşlarına sahip taşınabilir bluetooth klavye, FN Kilit tuşu, Numara kilidi göstergesi ve İş verimliliğinizi artırmak için Caps lock göstergesi.Bluetooth kablosuz klavye, mükemmel yazım için bir eğim açısına sahiptir ve klavye, parmak uçlarınızın şekline uyan Bombeli tuşlara sahiptir, kablosuz klavyeler her dokunuşta tatmin edici geri bildirim sunar. 【Mini Kablosuz Klavye Bluetooth bir Mouse Pad ile birlikte gelir】 Bluetooth klavye kablosuz, birlikte bir mouse pad kombinasyonuna sahiptir, mouse pad toksik olmayan, güvenli ve yumuşak nefes alabilen malzemelerden yapılmıştır.Düzgün ve kaliteli dokulu yüzeye sahip fare sağlar sorunsuz kayar erdi.Klavye, İOS, MAC OS, Android ve Windows ile uyumlu İpad, telefon, PC, tablet, mac, masaüstü, dizüstü bilgisayar, bilgisayar için çalışır.Kablosuz Klavye 2.4 G USB + BT Bluetooth Klavye 2 Cihaza Kolay Geçiş.

şartname

Müşteri seçim