.

.

Teerwere Ofis Dosya Depolama Rafı Basit Ahşap Masaüstü Dosya Saklama Kutusu 4 Katmanlı Ofis Depolama Veri Dosyası Depolama İstiflenebilir Dosya Depolama Tepsisi (Renk: Sarı, Boyut: 27.232.527 cm)

Teerwere Ofis Dosya Depolama Rafı Basit Ahşap Masaüstü Dosya Saklama Kutusu 4 Katmanlı Ofis Depolama Veri Dosyası Depolama İstiflenebilir

₺ 263.70
Stokta

Fonksiyonel masaüstü not defteri, üst bölme post-it notları, kalemler vb.Gibi küçük çıkartmalar tutabilir, Alttaki iki katmanlı not defteri tepsisi belgeleri,dergileri, kitapları, mektupları vb. Tutabilir.Çok fonksiyonlu saklama kutusu, ofis kırtasiye malzemeleri, uzaktan kumanda, kozmetik ve cep telefonları gibi küçük eşyaları barındırabilir, dağınık masaüstlerine veda edebilir ve oturma odalarına, masalara, odalara vb.Yerleştirilebilir.Kompakt yapısı işgal alanı değildir.Ürün ofislerde, otellerde, evlerde ve diğer yerlerde kullanılabilir, açılış töreni, çalışanlara sağlanan faydalar, ödül hatırası, yıldönümü kutlamaları, ticaret fuarları, reklam promosyonları, festivaller, eve taşınma partisi, düğün, halkla ilişkiler planlaması, doğum günü, iş hediyeleri ve diğer hediyeler.Yüksek kaliteli malzemeler, su geçirmez ve kir tutmaz, birden fazla alan ve dayanıklılığa sahip, masaüstlerini düzenlemenize ve yerden tasarruf etmenize yardımcı olmak için her türlü dosya rastgele yerleştirilir.Herhangi bir ürün sorununuz varsa,lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin, size en iyi çözümü sunacağız.Ürün kullanımı : kişisel klasörleri, dergileri ve bazı belgeleri düzenlemek ve saklamak için uygundur,Çok yönlü : Kitaplar, dergiler ve oyuncak depolama için uygundur, dağınık kıyafetleri düzenlemenize ve evinizi temiz ve düzenli tutmanıza yardımcı olur.1. Gerçek çekim, renk monitörden hafif bir fark olabilir. 2. Lütfen manuel ölçümden 0.5 cm sapmaya izin verin.3. Ürünlerin satışı 1 saklama kutusu içerir ve fotoğraf çekimleri için diğer aksesuarlar satılmaz!.

şartname

Müşteri seçim