.

.

HFDGDFK Evcil Köpekler Leopar Desen Tutu Ceket Elbise Köpek Hoodies Her İki Taraf Giymek Köpek Kış Giysileri İçin Küçük Köpek Köpek Giyim (Renk: Bir, Boyutu: XL kodu)

HFDGDFK Evcil Köpekler Leopar Desen Tutu Ceket Elbise Köpek Hoodies Her İki Taraf Giymek Köpek Kış Giysileri İçin Küçük Köpek Köpek Giyim

₺ 631.77
Stokta

1.Dış tabaka,cilt dostu ve nefes alabilen yüksek kaliteli süt ipek kumaştan yapılmıştır ve iç tabaka kısa peluş,rahat ve sıcaktır. 2.Sevimli karikatür baskı deseni sevgilinizi daha enerjik hale getirir. 3.Mükemmel işçilik, yıkanabilir, dayanıklı ve bakımı kolay. 4.Düşünür, kapak tasarımını koymak ve çıkarmak kolay giymek ve çıkarmak kolaydır. 5.Onları daha çekici hale getirmek için küçük ve orta ölçekli köpekler ve kediler için uygundur.Özellik1.Dış tabaka,cilt dostu ve nefes alabilen yüksek kaliteli süt ipek kumaştan yapılmıştır ve iç tabaka kısa peluş,rahat ve sıcaktır2.Sevimli karikatür baskı deseni sevgilinizi daha enerjik hale getirir3.Mükemmel işçilik, yıkanabilir, dayanıklı ve bakımı kolay.4.Düşünür, kapak tasarımını koymak ve çıkarmak kolay giymek ve çıkarmak kolaydır.5.Onları daha çekici hale getirmek için küçük ve orta ölçekli köpekler ve kediler için uygundur.Notlar : 1.Izin lütfen 1-3 cm fark nedeniyle manuel ölçüm ve 3-5g için arasındaki fark farklı renkler.2.Ekran farkı nedeniyle, renk beklediğinizden biraz farklı olabilir, lütfen izin verin.3.1.00 cm = 0.39 " Paket içeriği : 1 Pet Clothes Dog Buz soğutma Koşum Mont.

şartname

Müşteri seçim