.

.

Pirinç Depolama Kova Ev Dekorasyon Porselen Nem Depolama Tankı Retro Mutfak Pirinç Silindir Tahıl Dağıtıcı (Renk: Beyaz, Boyutu: 3535 cm)

Pirinç Depolama Kova Ev Dekorasyon Porselen Nem Depolama Tankı Retro Mutfak Pirinç Silindir Tahıl Dağıtıcı (Renk: Beyaz, Boyutu: 3535

₺ 226.80
Stokta

Storage ★【Çeşitlendirilmiş Depolama】 : Bu pirinç depolama tankı güzel bir görünüme ve genişliğe sahiptir capacity.It pirinç, tahıl, çay, kahve çekirdekleri ve diğer yiyecekleri saklayabilir, yerden tasarruf edebilir ve taze tutabilir. Preventing ★【Küflenmeyi önleme】 : Seramik malzeme yiyecekleri saklamak, yiyeceklerin bozulmasını ve küflenmesini önlemek, neme ve böceklere karşı korumak ve uzun süre taze bir tadı korumak için uygundur. time.It aile için bir zorunluluktur. sealing ★【İyi sızdırmazlık】 : Kapak kavanozun gövdesine sıkıca oturur ve iyi sızdırmazlığa sahiptir.Şık kalibrenin saklanması kolaydır ve alt kısmı sabittir ve dökülmesi kolay değildir.Yüzey pürüzsüz ve temizlenmesi kolaydır. Quality ★【Kalite Güvencesi】 : seramik pirinç silindir yüksek kaliteli yapılır kaolin.It deneyimli ustalar tarafından 72 prosedür ve 1380 derecede yüksek sıcaklıkta ateşleme ile yapılır.Kalitesi iyi. Service ★【Kaliteli Hizmet】 : Mağazamız bu ürünü kullanmanın müşteri deneyimine büyük önem vermektedir.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. appearance ♥ Bu pirinç tankı görünüşte güzeldir ve tahıl depolayabilir veya evde dekore edebilir.Yüksek kaliteli porselen, kalite güvencesi.35*35 (13,8*13.8 inç)✪ bin Ürün kapasitesi : su kapasitesi ile ölçülen) 5kg, 15kg✪ benım Uygulanabilir ortam : mutfak, oturma odası, depo, restoran, vb. (11*11.4 cm) 28*29cm Porselen ✪ Benım Ürün boyutu✪ benım Ürün Adı : Pirinç Deposu✪ Benım Ürün Rengi : Beyaz✪ Benım Ürün Malzeme : .♦ ♥ Teslim süresi : 7-15 iş günü.Tips - ★ İpuçları►1. Sadece pirinç depolama tankları satıyoruz, diğerleri dahil değil.►2. Manuel ölçüm sorunları nedeniyle, 1-3 cm hata olabilir, lütfen beni affet!►3. Çekim ışığı ve açı sorunu nedeniyle, hafif bir renk farkı olabilir, lütfen beni affet!.

şartname

Müşteri seçim