.

.

ACCDUER 10 KG Pirinç saklama kabı,tahıl Saklama kutusu,un Gıda Konteyner ile Ölçüm Fincan, Mutfak Pirinç saklama kutusu Mutfak Depolama ve Organizasyon (Renk: Beyaz + Pembe)

ACCDUER 10 KG Pirinç saklama kabı,tahıl Saklama kutusu,un Gıda Konteyner ile Ölçüm Fincan, Mutfak Pirinç saklama kutusu Mutfak Depolama

₺ 96.90
Stokta

Özel bir sızdırmazlık mekanizması ile plastik kaplarımızı kolayca açabilir veya kapatabilirsiniz. * Sağlıklı Malzeme : Gıda sınıfı PP malzeme, çevre dostu ve sağlıklı. * Uygulama kapsamı : Pirinç, un, mısır, fasulye, tahıl, kuru madde vb.Yüklemek için uygundur. * Güvenlik : Konteyner silikon contası sızdırmazlığını artırır performance.It ayrıca şeffaf, toz geçirmez, nem geçirmez ve böceklere karşı dayanıklıdır.Tüm köşeler parlatılır, yüzey pürüzsüzdür ve ellerinize zarar vermez. * Kolaylık : Şeffaf kılıf, kutuyu açmadan kutunun içeriğini açıkça görmenizi sağlar.Daha iyi mutfak organizasyonu için mutfağınız ve dolaplarınız için çok fazla yerden tasarruf edin.Özellikler : .Ürün Boyutu : 39.5*23*21.5 cm.Ürün Ağırlığı : 826g. paket Boyutları : 41*25 * 28 cm.Paket Ağırlığı : 1289g. ambalaj : Beş Katlı Kraft-kağıt kutusupaket İçeriği : .1 x Pirinç Saklama Kabı Ürünlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

şartname

Müşteri seçim