.

.

Erkekler için sakal Kiti Tımar, Sakal Bakım Sakal Bakım Seti, 4 Adet Profesyonel Erkekler Saç Bıyık Fırçası Sakal Tarağı Makas Sakal Bakım Aracı Set Erkekler için Sakal Şekillendirici Aracı (#1)

Erkekler için sakal Kiti Tımar, Sakal Bakım Sakal Bakım Seti, 4 Adet Profesyonel Erkekler Saç Bıyık Fırçası Sakal Tarağı Makas Sakal

₺ 43.20
Stokta

【SAKAL bakım SETİ】 Bu, sakal bakım ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek eksiksiz bir sakal bakım araçları setidir.Bu inanılmaz yüz saç maskesi yanak çizgisi, boyun çizgisi, çene çizgisi, sakal, keçi sakalı, etc.It sakal bakımının temel gereksinimlerini karşılayabilir ve iyi yerleştirilebilen ve daha iyi sınıflandırılabilen saklama torbaları ile donatılmıştır. 【ÇOK AMAÇLI TARAK】 Farklı saç alanları için uygun farklı çift taraflı tarak yoğunluğu.Sakalınızı şekillendirin ve bakım yapın, saç sağlığını destekleyin.Farklı durumlar için farklı sakal şekilleri stilleri oluşturun. 【MÜKEMMEL FIRÇA KAFASI】 Bu tür bir fırça, ölü cildi yırtmadan fırçalamaya yardımcı olabilir beard.It birbirine yapışmış sakalları kolayca ayırabilir, sakalları düzgün ve güzel hale getirebilir, bakımınız için daha temiz ve kullanışlı görünebilir. 【YÜKSEK KALİTELİ MAKAS】 Yüksek kaliteli paslanmaz çelik makas.Bu bıyık makasının ucu çok sharped.It sakal, kaş veya burun kıllarını kırpmak için uygundur, etc.to sakalınızı düzgün ve güzel yapın ve daha temiz görünün. 【YÜKSEK KALİTELİ MALZEMELER】 Yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış, dayanıklı ve uzun süre kullanılabilir.Tarak statik elektrik üretmeyecek ve kalın diş yüzeyi sakalınıza iyi bir dokunuş getirecek ve her zaman pürüzsüz tutacaktır.Özellik : 1. Yüksek kaliteli paslanmaz çelik makas, yüksek keskinlik, kaş veya sakal kırpmak için uygundur. 2. Orta derecede sert ve yumuşak fırça, düğüm ve kaba bıyıkları kolayca ayırabilir. 3. Farklı saç parçaları için uygun, farklı yoğunlukta tarak dişleri ile çift uçlu. 4. Temel sakal bakımını karşılayabilir, iyi yerleştirme ve daha iyi sınıflandırma için bir saklama çantası ile birlikte gelir. 5. Dayanıklı, sağlam ve uzun süre kullanım için kaliteli malzemeden üretilmiştir.Şartname : Durum : %100 % Yeni Öğe Türü : Sakal Bakım Seti Malzeme : Ahşap, Paslanmaz çelik Makas Boyutu : Yaklaşık. 14. 8x2.9 cm/5.8x1.1in Çift Taraflı Tarak Boyutu : Yaklaşık. 10. 2x5. 7 cm / 4x2.2in Tarak Boyutu : Yaklaşık. 4. 6x9. 1 cm / 1.8x3.6in Fırça Boyutu : Yaklaşık. 11. 2x6 cm / 4.4x2.4in Paket Listesi : 1 x Makas1 x Çift Taraflı Tarak1 x Tarak1 x Fırça1 x saklama çantası.

şartname

Müşteri seçim