.

.

Sakal Bakım Seti Saç Makas Ahşap Anti-statik Şekillendirici Sakal Bakım Aracı Sakal Ahşap Tarak Salon Kullanımı için Soomth Saç(Yuvarlak fırça 4 parçalı set)

Sakal Bakım Seti Saç Makas Ahşap Anti-statik Şekillendirici Sakal Bakım Aracı Sakal Ahşap Tarak Salon Kullanımı için Soomth Saç(Yuvarlak

₺ 57.27
Stokta

Orta derecede sert ve yumuşak fırça, düğüm ve kaba bıyıkları kolayca ayırabilir.Sakal merhemi, vücudunuza zarar vermeyen, güvenli ve etkili, zengin besin maddesi içerir.Farklı saç parçaları için uygun, farklı yoğunlukta tarak dişleri ile çift uçlu.Temel sakal bakımını karşılayabilir, bıyıklarınızı yumuşak ve parlak hale getirmek için sakal yağı veya balmumu ile de kullanabilirsiniz.Yüksek kaliteli çelik makas, yüksek keskinlik, kaş veya sakal kırpmak için uygundur.Özellik : 1. Sakal merhemi, vücudunuza zarar vermeyen, güvenli ve etkili, zengin besin maddesi içerir.2. Yüksek kaliteli çelik makas, yüksek keskinlik, kaş veya sakal kırpmak için uygundur.3. Orta derecede sert ve yumuşak fırça, düğüm ve kaba bıyıkları kolayca ayırabilir.4. Farklı saç parçaları için uygun, farklı yoğunlukta tarak dişleri ile çift uçlu.5. Temel sakal bakımını karşılayabilir, bıyıklarınızı yumuşak ve parlak hale getirmek için sakal yağı veya balmumu ile de kullanabilirsiniz.Şartname : Durum : %100 % Yenİöğe Tipi : Sakal Bakım setipaket Listesi : 1 x Sakal Merhem1 x Sakal Tarağı1 x Boncuk Fırça1 x Makas .

şartname

Müşteri seçim