.

.

Golf Outting Mat Atıcı Ekipmanları Çim Ped, Büyük Golf Koyarak Mat, Kapalı Uygulama Golf Koyarak Yeşil Paspaslar, Golf Simülatörleri Hediye Golf Severler için, Taşınabilir Eğitim Yardımları Kilim ( Renk: Çift Yönlü )

Golf Outting Mat Atıcı Ekipmanları Çim Ped, Büyük Golf Koyarak Mat, Kapalı Uygulama Golf Koyarak Yeşil Paspaslar, Golf Simülatörleri

₺ 32.10
Stokta

◆ PROFESYONEL KURALLAR - Golf paspası 300 cm(9.8 ft) uzunluğunda ve 60 cm(1.9 ft) genişliğindedir.Bu aile, golf ortakları, meslektaşları vb. İle çok uygun bir oyundur.Golf antrenmanınızı eğlenceli hale getirin. ♦ ÇEVRE DOSTU kauçuk kaymaz destek yerinde tutar.Herhangi bir golfçü için, ev atıcı ayarı önemli bir eğitim aracıdır, vuruş becerilerinizi hızlı bir şekilde geliştirebilirsiniz. ♦ KAPALI Ayrıca, polyester yüzeyi,tozu kolayca temizlemek için elektrikli süpürgeyi kullanmamıza veya çok rahat ve hızlı olan temizleyici ve havluyla silmemize olanak tanır. GIFTS IDEAL HEDIYELER - Bizim koyarak yeşiller herhangi bir seviye golfçü veya golf için uygundur players.No vuruş doğruluğunuzu geliştirmek ya da sadece aile üyeleri,golf arkadaşları,iş arkadaşları vb.İle biraz eğlenmek istiyorsanız.bir zorunluluktur-var.

şartname

Müşteri seçim