.

.

Nhlzj XİAOQİANG Makyaj Aynası, 360 ° Döndürme, 8 İnç Büyüteçli Tıraş Aynası Çift Taraflı Uzatılabilir Banyo Aynası (Renk : Gümüş, Boyut: 1: 1und1: 10)

Nhlzj XİAOQİANG Makyaj Aynası, 360 ° Döndürme, 8 İnç Büyüteçli Tıraş Aynası Çift Taraflı Uzatılabilir Banyo Aynası (Renk : Gümüş, Boyut:

₺ 711.69
Stokta

mirror (Çift taraflı ayna) : Normal bir taraf ve büyüteç tarafı ile cildinizin ve yüzünüzün her detayını açıkça görebilirsiniz, tıraş, kontakt lensler, makyaj ve diğer hijyen aktiviteleri için idealdir. ▲(360°Dönme katlama) : Farklı yükseklikteki insanlar için çok uygun herhangi bir açıda sabitlenebilir; İhtiyaçlarınıza göre uzatılmış kol; Aynayı kullanmayın, yerden tasarruf etmek için duvara geri katlamak mümkündür. Material (Sağlam Malzeme) : Mükemmel kaliteli malzeme, pürüzsüz parlak, paslanmaz ve dayanıklı.bu makyaj aynası pürüzsüz, parlak ve dayanıklı estetik bir his verir. Gift (Mükemmel Hediye) : Noel, Yeni Yıl, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Kız Doğum Günü veya Erkek Tıraşı için mükemmel bir hediye. ▲(Duvara montaj) : Duvara monte edildiğinde ayna duvara güvenli bir şekilde oturur - çıngırak yok, sallanma yok. ?Açıklama : 1. HD ayna, çıkmaz yok, bozulma yok, yeterince net, güzel makyaj detayları2. 360 ° serbest dönüş, Bu Döner çift yüzlü Ayna döndürülebilir ve istediğiniz herhangi bir açıya yerleştirilebilir.3. Mükemmel kaliteli malzeme, pürüzsüz parlak, paslanmaz ve dayanıklı.?ÖZELLİKLER : - Ayna Çapı : 8 inç (20 cm) - Malzeme : Alaşım + krom - Kullanım alanı : Günlük kullanım için uygun, banyo-yatak odası.★ Servis-Mağazamız iyi niyetle çalışır ve müşteri memnuniyetini amaç olarak alır.Ürünlerimizin kalitesinden ve mükemmelliğinden memnun olduğunuza inanıyoruz.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Size tatmin edici bir çözüm sunuyoruz.

şartname

Müşteri seçim