.

.

ŞARKI Çocuk Üç Tekerlekli Bisikletleri Çocuk Motosikleti Üç Tekerlekli Bisiklet Bebek Bisikleti Çocuk Pedallı Oyuncak Araba Erkek ve Dişi Bebek Arabası 2-6 Çocuk için Uygun (Renk: Mavi)

ŞARKI Çocuk Üç Tekerlekli Bisikletleri Çocuk Motosikleti Üç Tekerlekli Bisiklet Bebek Bisikleti Çocuk Pedallı Oyuncak Araba Erkek ve

₺ 797.55
Stokta

♥[Müzik ışıkları] : Yolculuk daha serin ve gece daha parlak. ♥[Üçgen yapı] : Güvenlik üçgeni yapısı güçlü stabiliteye, sıkılığa ve durability.It yardımcı tekerleğin deformasyonu olmadan bebeği öğrenme aşamasında düşmekten korur. ♥ [Konfor kavrama] : kavrama daha rahat hissediyor. ♥[Rahat koltuk] : U-şekilli tasarım, taşımak için daha uygun ve bebeğin anatomisi, nefes ve rahat. ♥ [Kayma pedalı] : Kaymaz pedal, güvenlik koruması. ● bisikletimiz çok güvenli, taşıması ve saklanması kolay olduğundan, bebeğin güvenliğini sağlamak için kaymaz pedal ve arka koltuğa düşmeyecek şekilde düzenlenmiştir.Bebeğe her zaman, her yerde bakabilirsin.Ürün Adı : Çocuk Üç Tekerlekli bisiklet Yaş : 2-6 yaşmalzeme : ppürün ağırlığı : 5 kgrenk : mavi, kırmızı, beyaz, portakalboyutu : 54x80x33 cmürün özellikleri : hafif, şok emme, aşınma direnci.Not : 1. üreticinin önerileri 1-6 yaş arasındadır, bebeğinizin boyunu seçmenizi öneririz.2. koruyucu giysiler, taşıma için kullanılmamalıdır.3. Lütfen bir yetişkinin doğrudan gözetimi altında kullanın.4. Çocuklar çok küçükse, dengesizdirler, üç tekerlekli bisiklet üzerinde iyi bir kontrole sahip olana kadar ebeveynler çocuklara daha fazla dikkat etmelidir.5. Manuel ölçümler yaparken, çünkü ürün hataları dahil üç tekerlekli bisiklet sadece bazı renk.1. Bu ürün-3 Cm.Lütfen, propsan ürünü gibi de olabileceğine dikkat edilmesi gereken farklı ekran da iyidir.

şartname

Müşteri seçim