.

.

Üç Tekerlekli Bisiklet, Dönen Koltuk Çocuk 4'ü 1 Arada Çok Amaçlı Üç Tekerlekli Bisiklet, 1-6 Yaşındaki Bebek Açık Üç Tekerlekli Bisiklet, Güneşlikli, 3 Renk, 95x60x45cm (Kırmızı Renk)

Üç Tekerlekli Bisiklet, Dönen Koltuk Çocuk 4'ü 1 Arada Çok Amaçlı Üç Tekerlekli Bisiklet, 1-6 Yaşındaki Bebek Açık Üç Tekerlekli Bisiklet,

₺ 966.75
Stokta

Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!.Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!. Comfortable Rahat arkalık - - - - Üç tekerlekli bisikletin arkalığı ayarlanabilir, tutamak ayarlanabilir ve arkalık bebeği rahat ve basit hale getirmek için ayarlanabilir. Removable Çıkarılabilir tente - - - Üç tekerlekli bisiklet tente su geçirmez ketenden yapılmıştır ve üç adımda ayarlanabilir. music Müzik koyabilirsiniz - - - üç tekerlekli bisiklet müzik düğmesi tasarımı, sadece bir düğme ile müzik başlatabilir ve mutlu bir çocukluğun tadını çıkarmak için bebeğinize eşlik edebilirsiniz. ♦ Kaymaz ayak pedalı - - - Üç Tekerlekli Bisiklet kaymaz pedal tasarımı, yüzey dışbükey ve içbükey noktalara sahiptir, kaymaz daha güvenlidir. foot Katlanabilir ayak pedalı - - - Üç tekerlekli bisikletin katlanabilir pedalı bebeğin yaşına göre güvenli ve kullanımı kolaydır.

şartname

Müşteri seçim