.

.

T-bar Satır Rulman Dönen T-şekilli Kürek Deadlift Tek Kolu Çok Fonksiyonlu Ev Halter Mayın Kolu Tekne Fitness Ekipmanları Gücü Eğitim Ekipmanları ( Renk: Siyah, Boyutu: 4915 cm )

T-bar Satır Rulman Dönen T-şekilli Kürek Deadlift Tek Kolu Çok Fonksiyonlu Ev Halter Mayın Kolu Tekne Fitness Ekipmanları Gücü Eğitim

₺ 225.30
Stokta

【360° dönebilen】 : Dahili rulmanlar, iyi dönme performansı, farklı açılarda farklı kasları eğitebilir ve iyi uygulanabilirliğe sahip olabilir. 【Sağlam ve dayanıklı】 : T-bar kolu, en iyi yapısal mukavemeti sağlamak için dikişsiz kaynak teknolojisini kullanarak sağlam çelikten yapılmıştır, böylece dönen sıra daha fazla ağırlığa dayanabilir. 【Hızlı ve Kurulumu Kolay】 : En iyi sonuçlar için çok sayıda fitness ekipmanı var, ancak aynı zamanda en iyi fiyata sahipler.Bu T Çubuğu satırının kurulumu kolaydır.Kolu ağırlık plakasına zıplatın ve kaslarınızı eğitmek için yeterli gerginlik yaratmanın daha yeterli olduğunu göreceksiniz. 【İdeal Fitness Aksesuarları】 : Eğimli bir halter, geleneksel halterlerin veya dambıllerin yapamayacağı egzersizleri teşvik edebilir.Deadliftler, ağız kavgası ve tek kollu kürek/bench press gibi birçok egzersizin zorluğunu artırabilirsiniz. 【Kapsamlı Egzersiz Eğitimi】 : Çeşitli barbell ağırlıkları ve çeşitli özel eğitim kolları ile göğüs kaslarını, karın kaslarını, sırt kaslarını, uyluk ve baldır kaslarını, ayak bileklerini, önkolları, bilek kulplarını, boyun ve omuz kaslarını gerebilirsiniz.Herhangi bir iç mekanı kişisel bir spor salonuna dönüştürür, birden fazla alt vücut ve çekirdek kasını hedef alır.* Renk : Siyah * Tip : duvar, zemin * Malzeme : Metal* Boyut : 49 * 15 cm ( 19.29 * 5.91 inç )* Paket : 1 * T-bar Sırası* Not : 1. Sadece fitness kolu satıyoruz, başka ürünler satmıyoruz.2. Farklı çekim araçları nedeniyle hafif renk sapmaları oluşabilir.Bu bir kalite sorunu değil, lütfen gerçek ürüne bakın!3. Manu müttefiki ölçerken, hata 1-3mm, lütfen gerçek ürüne bakın, lütfen anlayın.4. Birçok benzer sıcak ürünümüz var, lütfen mağazamıza girmek için tıklayın, size benzersiz stili ve özel ürünleri anlatacağız.

şartname

Müşteri seçim