.

.

XİAOTİAN Profesyonel Tırnak Matkap Makinesi, Akrilik Elektrikli Tırnak Matkap Makinesi, Ayak Pedalı ile 6 Elmas Uçları, Profesyonel Manikür Pedikür Tırnak Bakımı için Tırnak Sanat (Renk: Pembe Tırnak Matkap)

XİAOTİAN Profesyonel Tırnak Matkap Makinesi, Akrilik Elektrikli Tırnak Matkap Makinesi, Ayak Pedalı ile 6 Elmas Uçları, Profesyonel Manikür

₺ 289.50
Stokta

Zımpara bandı, çiviyi öğütmek ve kırpmak, ölü cildi ve nasırları çıkarmak için kullanılabilir. Taşınabilir Elektrikli Tırnak Matkap Yapar, manuel hız kontrol anahtarı ve pedalı hız kontrolü switchİtem Tipi ayak : Elektrikli Manikür Matkap ve Aksesuar/Tırnak Bakımı Set Material : ABSColor : Siyah, Pembe, Yellowpower : 65 WNo Profesyonel Elektrikli Tırnak Matkap Machineİtem Adı-Yükleme Hızı : 35000rpmİtem Adı : Güçlü Tırnak Sanat Equipmentİtem Türü : Elektrikli Tırnak Matkap Bitsİtem Adı : Manikür Pedikür Machineİtem Adı : Tırnak Salonu Tırnak Sanat Toolsİtem Adı : Tırnak Sanat Dosyası Bit Manicureİtem Adı : Tırnak Matkap Dosya Bit Tırnak Toolsİtem Adı bölünmüş kontrol edin : geçiş Hızı : Dosya tırnak Matkap Manikür Pedikür Equipmeentİtem Adı : Manikür freze cutterİtem Adı : Manicureİtem Adı püskürtücüler : Beyaz Pedikür Toolsİtem Adı : Profesyonel Tırnak Matkap Makinesi. Dijital ekran hızı, yönü ve pil durumunu açıkça gösterir. Dahili tutamak portatiftir, yüksek devirlere, hafifliğe sahiptir ve taşınması kolaydır. EFFİCİENCY VERİMLİLİĞİ artırın : Manikür ve pedikür, akrilik tırnak törpüsü, profesyonel manikür için uygundur. Yüksek burulma motoru, maksimum hız 35000 rpm, düşük gürültü ve düşük sıcaklık.Manikür makinesi seti hem doğal hem de yapay tırnaklar için mevcuttur ve profesyonel kullanım, tırnak salonu, makyaj stüdyosu veya ev kullanımı için uygundur. SCREEN Akıllı EKRAN : Tırnak matkabındaki akıllı ekran, elektrik ve ileri/ geri modlarını açıkça gösterir.Net görünür hız kontrolü size 0-35000 RPM arasında doğru bir tırnak taşlama sinyali verir, bu nedenle tırnaklarınıza zarar verme konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Yüksek hassasiyetli mil ve ithal rulmanlar servis ömrünü uzatır ve enerji tasarrufu sağlar. USE KULLANIMI KOLAY : 4 çoklu parlatma kafası, sert alaşımlı malzeme, değiştirilmesi ve kullanımı kolay. hızı kontrol etmek için bir düğme ile 6 parlatma kafası, tırnak sanatını istediğiniz gibi yapın. ✔ BENZERSİZ tasarım : Ellerinizi serbest bırakmak ve tırnak sanatını daha kolay ve rahat hale getirmek için tırnak matkabının gücünü açıp kapatmayı kontrol edebilen isteğe bağlı bir ayak pedalı ile birlikte gelir.

şartname

Müşteri seçim