.

.

ZBQLKM Kurutmak Geri Çekilebilir Kurutmak, Paslanmaz Çelik Giysi Kurutma Halat, Ayarlanabilir Paslanmaz Çelik Çift Halat Dize, giysi Kurutma Raf için Balkon, Banyo (Renk : Beyaz)

ZBQLKM Kurutmak Geri Çekilebilir Kurutmak, Paslanmaz Çelik Giysi Kurutma Halat, Ayarlanabilir Paslanmaz Çelik Çift Halat Dize, giysi

₺ 126.60
Stokta

IYİ inşa-Benimsenen yüksek kaliteli ABS, alüminyum ve paslanmaz çelik malzeme, wearproof ve paslanmaz.Küçük boyutuna mükemmel kapalı ve sınırlı alanlar için yapar.SERBESTÇE GERİ ÇEKİLEBİLİR-Kompakt pull-out giysi hatları, istenilen uzunlukta kilitli veya 13.8 ft kadar uzatılmış ve maksimum ağırlık tutun 20kg.So kullanılmadığı zaman geri çekilmesi uygundur.KOLAY KURULUM-Kurulumu basit, duvara sabitlemek için tutkal yapıştırılmış veya vidalarla monte edilmiş yöntemi seçebilirsiniz.Güçlü taşıma kapasitesi ile, giysilerin düşmesi konusunda asla endişelenmenize gerek yoktur.Aralık-Daha fazla Depolama için iki Hatlı Tasarım, Kullanımı kolay geri çekilebilir iç ve dış yıkama hattı, kullanılmadığında düzgün bir şekilde istiflenir.Ürünlerimizi tanıdığınız ve mağazalarımıza verdiğiniz destek için teşekkür ederiz, size hizmet etmeye devam edeceğiz.ZBQLKM markası 2019 yılında kuruldu ve 2020 yılında resmi olarak e-ticaret platformlarında satışa başlayacak. Markamız, üstün gücü ve kaliteli müşteri hizmetleri sayesinde müşterilerle karşılıklı yarar sağlayan ve karşılıklı yarar sağlayan uzun vadeli bir işbirliği ilişkisi kurmuş ve müşterilerden birçok övgü toplamıştır.Açıklama : ÇOKLU UYGULAMALAR : Bu serin buluş yatak odaları, banyolar, balkonlar, oteller, okullar vb.Için çok uygundur.Şartname : Adı : Geri Çekilebilir clothesline Process : Casting Size : gösterildiği gibiadaptasyon uzunluğu : en uzun yaklaşık 4.2 meters Color : siyah, beyaz, gümüş, gold Scope uygulama : balkon, banyo, vb.Gövde malzemesi : ABS kabuk paslanmaz çelik tel halatkurulum yöntemi : ücretsiz delme / delme çift amaçlı Değirmeni : Ölçüm yöntemi farklıdır, boyut biraz sapmışpaket içeriği : 1* çamaşır ipibizimle çalıştığınız için teşekkür ederiz.Ürünleri iyi niyetle satıyoruz.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen zamanında bizimle iletişime geçin.Biz 24 saat içinde sizin için çözecektir.

şartname

Name:
Retractable clothesline
Process:
Casting
Size:
as shown
Adaptation length:
The longest is about 4.2 meters
Color:
black, white, silver, gold
Scope of application:
balcony, bathroom, etc.
Body material:
ABS shell stainless steel wire rope
Installation method:
free punching / punching dual purpose
Reminder:
The measurement method is different, the size is slightly deviated
Package Contents:
1* Clothesline :
Thank you for working with us. We sell products in good faith. If you have any questions, please contact us in time. We will solve it for you within 24 hours. :

Müşteri seçim