.

.

Zwj Duş Caddy Raf Duvara Monte Temperli Cam Raf Banyo Rafı Raylı 32 İnç, Uzay Alüminyum Eloksal Bitmiş xındekaıshıTC830 (Boyut: 80 cm)

Zwj Duş Caddy Raf Duvara Monte Temperli Cam Raf Banyo Rafı Raylı 32 İnç, Uzay Alüminyum Eloksal Bitmiş xındekaıshıTC830 (Boyut: 80 cm)

₺ 140.94
Stokta

LOAD MAKSİMUM YÜK : 20kg,şampuan, duş jeli, sabun ve diğer banyo malzemelerini kullanışlı tutun; düz yüzey, şişelerinizin normal tel tarzı gibi düşmesine neden olmaz. Alüminyum rehber mesajlar ve kılavuz raylar kalite ve hizmet ömrü sağlamak ✽ AĞIR. Design Tasarım - Bu cam rafın zarif dikdörtgen tasarımı, düzenli ve şık bir banyo sağlar. ◆ VÜCUT KORUMASI : rafın kenarları pürüzsüzdür ve cilde zarar vermez. GUARANTEE GARANTİ VE HİZMET : Memnun hissetmiyorsanız güvenilir arkadaşlar olarak bizimle iletişime geçin.Banyo Cam Raf, Hayatınızı Kolaylaştırır ve Handy How yüklemek için : 1. Korkuluğu 3 vidayla sabitleyin, vidaları bir anahtarla sıkın ve rafı monte edin.2. Camı sabitlemek için raftaki vidaları sıkın.3. Bir kalemle yumruklamanız gereken konumu işaretleyin.4. Deliği 6 mm'lik bir matkapla delin ve genleşme vidasını takın.5. Vidaları bir anahtarla vidalayın.6. Rafı takın ve raftaki vidaları sıkın.Parametre : Malzeme : Uzay alüminyum, Temperli glass Main Renk : Silver Finish : Fırçalanmış Finishİnstallation Yöntemi : Yumruk İnstallation Note : Bu paket sadece bu ürün içerir ve fotoğraf ile ilgili herhangi bir dekoratif öğeler içermez.%100 ürün kalite güvencesi.İzin lütfen 1-3 cm hata ve hafif renk farkı, teslim süresi 15-20 gün.Eğer 30 gün içinde öğe almadıysanız, lütfen bize ulaşın.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Profesyonel müşteri hizmetlerimiz günün 24 saati hizmetinizde olacaktır.Not : Bu paket sadece bu ürünü içerir ve fotoğrafla ilgili herhangi bir dekoratif öğe içermez.%100 ürün kalite güvencesi.İzin lütfen 1-3 cm hata ve hafif renk farkı.Eğer 30 gün içinde öğe almadıysanız, lütfen bize ulaşın.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Profesyonel müşteri hizmetlerimiz günün 24 saati hizmetinizde olacaktır.

şartname

Müşteri seçim