.

.

SXLIUJ Golf Outting Mat Golf Koyarak Çim Mat, Golf Uygulama Mat, Taşınabilir Açık Golf Eğitim Yardımları Halı, Golf Aracı için Ev Ofis Kapalı (Renk: Çift Yönlü)

SXLIUJ Golf Outting Mat Golf Koyarak Çim Mat, Golf Uygulama Mat, Taşınabilir Açık Golf Eğitim Yardımları Halı, Golf Aracı için Ev Ofis

₺ 119.40
Stokta

◆ PROFESYONEL KURALLAR - Golf paspası 300 cm(9.8 ft) uzunluğunda ve 60 cm(1.9 ft) genişliğindedir.Bu aile, golf ortakları, meslektaşları vb. İle çok uygun bir oyundur.Golf antrenmanınızı eğlenceli hale getirin. ♦ ÇEVRE DOSTU kauçuk kaymaz destek yerinde tutar.Herhangi bir golfçü için, ev atıcı ayarı önemli bir eğitim aracıdır, vuruş becerilerinizi hızlı bir şekilde geliştirebilirsiniz. ♦ KAPALI Ayrıca, polyester yüzeyi,tozu kolayca temizlemek için elektrikli süpürgeyi kullanmamıza veya çok rahat ve hızlı olan temizleyici ve havluyla silmemize olanak tanır. GIFTS IDEAL HEDIYELER - Bizim koyarak yeşiller herhangi bir seviye golfçü veya golf için uygundur players.No vuruş doğruluğunuzu geliştirmek ya da sadece aile üyeleri,golf arkadaşları,iş arkadaşları vb.İle biraz eğlenmek istiyorsanız.bir zorunluluktur-var. (1m=100 cm=39,3 inç=Delik(10.30 ft) Bu golf mat●10 cm(3, 93) Ağırlık : 15 KG➤ GÖREV : Çapı : /314cm koyarak doğruluk eğitimi için mükemmel(10,08 ft) 1.58 ft) Toplam Genişlik : (2.16 m)hakkında 66 cm'lik Toplam Uzunluğu : 307.5 cm.PP Simülasyon Çim Silk Base Malzeme : Plastic Product Boyutu ➤ SPEZİFİKATİON : Ürün Adı : Golf Eğitim Mat/Golf Pratik Mat Grass Malzeme : ●Bu golf paspası ile hayallerinizdeki Golf ustası olmak için kendinizi eğitin.●Katlanması ve geri katlanması kolay olan bu golf antrenman matının kullanımı kolay ve kullanışlıdır.●Kendinize kapalı bir golf antrenman alanı verin, böylece bu golf toplarını tekniğe hakim olmak için ihtiyaç duyduğunuz sıklıkta vurabilirsiniz.●Yumuşak bir yüzeye ve düzenleme boyutunda bir deliğe sahip olan bu golf antrenman matı, açık alanda golf alanının ideal bir kopyasıdır.● Taşınabilir, pratik yapmak, stresi azaltmak ya da sadece eğlenmek için olsun, hızlı bir golf seansı için istediğiniz yere katlayabilir ve götürebilirsiniz, bu büyük golf tutkunları için mükemmeldir. INCLUDES PAKET IÇERİR : 1 X Golf Koyarak seçtiğiniz için size Mattank! product Not : Bu ürün elle ölçülür, ancak bazı küçük hata farklılıkları vardır.Lütfen gerçek renge bakın.

şartname

Müşteri seçim