.

.

Golf Outting Mat Golf Isabet Eğitmen Mat, Taşınabilir Golf Eğitim Mat, Büyük Golf Koyarak Çim Mat Halı, Golf Uygulama Yardım Kilim, Golf Aracı için Ev Ofis (Renk: Set B)

Golf Outting Mat Golf Isabet Eğitmen Mat, Taşınabilir Golf Eğitim Mat, Büyük Golf Koyarak Çim Mat Halı, Golf Uygulama Yardım Kilim, Golf

₺ 158.10
Stokta

GUIDELINES PROFESYONEL KURALLAR - Golf paspası 300 cm(9.8 ft) uzunluğunda ve 100 cm(3.2 ft) genişliğindedir.Bu aile, golf ortakları, meslektaşları vb. İle çok uygun bir oyundur.Golf antrenmanınızı eğlenceli hale getirin. ECO ÇEVRE dostu sünger eğim pedi yerinde tutar.Herhangi bir golfçü için, ev atıcı ayarı önemli bir eğitim aracıdır, vuruş becerilerinizi hızlı bir şekilde geliştirebilirsiniz. ♦ KAPALI veya bir depoda taşımak bag.So evde, ofiste veya hareket halindeyken hızlı seanslar için mükemmel uygulama paspasınız. SETUP KURULUMU KOLAY Ayrıca, polyester yüzeyi,tozu kolayca temizlemek için elektrikli süpürgeyi kullanmamıza veya çok rahat ve hızlı olan temizleyici ve havluyla silmemize olanak tanır. GIFTS IDEAL HEDIYELER - Bizim koyarak yeşiller herhangi bir seviye golfçü veya golf için uygundur players.No vuruş doğruluğunuzu geliştirmek ya da sadece aile üyeleri,golf arkadaşları,iş arkadaşları vb.İle biraz eğlenmek istiyorsanız.bir zorunluluktur-var.

şartname

Müşteri seçim