.

.

Kalın Oxford Kumaş Giysi Saklama Kutusu, Katlanır Organizatör Çantası ForBlanket, Giysi Saklama, Toz Geçirmez Fermuar ve Kolları ile Bej (Boyut : 15X10. 2X5. 9 İnç) (Boyut: 17. 3x13. 8x9. 8 inç)

Kalın Oxford Kumaş Giysi Saklama Kutusu, Katlanır Organizatör Çantası ForBlanket, Giysi Saklama, Toz Geçirmez Fermuar ve Kolları ile

₺ 293.10
Stokta

Bu saklama kutusu giysi, oyuncak, dergi, sanat ve zanaat malzemeleri veya diğer küçük kişisel eşyalar için mükemmeldir.Kreş, ofis, oturma odası, yatak odası, dolap ve her yer için mükemmel olan saklama kutusu sizin için iyi bir saklama yardımcısıdır!.Saklama kutusu sadece size ekstra depolama alanı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda kullanılmadığı sürece katlanabilir.Saklama kutusu, kişisel eşyalarınızın çoğunu tutabilir, çoğu küp rafına uyar ve kullanılmadığında yerden tasarruf etmek için düz bir şekilde katlanabilir.Saklama kaplarımız depolama olanaklarını en üst düzeye çıkarır ve yaşam tarzlarını tamamlayan depolama çözümleri sunan dağınıklığı iyi organize eder.Mağazamıza hoşgeldiniz, sizin için çeşitli saklama kutusu stilleri purchase.Do en sevdiğiniz depolama kutusunu görüntülemek için bir tane satın almaktan çekinmeyin, bununla birlikte mutlu zamanınızın tadını çıkaracaksınız.Kalın Oxford Kumaş Giysi Saklama Kutusu, Battaniye için Katlanır Organizatör Çantası, Giysi Saklama, Fermuarlı ve Kulplu Toz Geçirmez Bu saklama çantası yıkanabilir, katlanabilir, temizlenebilir ve kolayca tasarruf edilebilir.İçinde bir şey saklamak, bu tür giysi, yorgan, yatak, yastık, battaniye, oyuncak, yiyecek vb. olabilir.Paket içeriği : 1 x saklama kutusuipuçları : Bu ürün sadece depolama sepeti içerir ,resimdeki diğer süslemeler dahil değildir.

şartname

Müşteri seçim