.

.

Man-hj Zaman Kartları Zaman Saati RFID kart okuyucu ile Biyometrik Parmak İzi Zaman Devam Linux Sistemi Çalışan Katılım Sistemi Küçük işletmeler için XM218 (Dil: ingilizce, Fiş Tipi: İNGİLTERE Fişi)

Man-hj Zaman Kartları Zaman Saati RFID kart okuyucu ile Biyometrik Parmak İzi Zaman Devam Linux Sistemi Çalışan Katılım Sistemi Küçük

₺ 89.40
Stokta

★Kayıt olduğunuzda ve çalışanın parmak taramasını saatte eşleştirdiğinizde işe alım sürecini basitleştirin.Başa çıkmak için zor bir şablon yok. ★Çalışanın başlangıç saatini, dinlenme saatini, öğle yemeği saatini ve bitiş saatini kolayca izlemek için bu zaman katılım makinesini kullanın. ★Süper yüksek kullanıcı kapasitesi ve bilgi kapasitesi, 50'ye kadar çalışanı olan küçük ve orta ölçekli işletmeler için çok uygundur. ★Sesli yayın fonksiyonu, saatin başarısını veya başarısızlığını ister ve saatin başarısını veya başarısızlığını onaylamak için çalışanın adı ve bilgileri ekranda görüntülenir. ★Parmak izi + şifre, iki tanımlama modu, hızlı ve kullanışlı.Boyutu : İngilizce / Renk : İngıltere Tak.

şartname

Müşteri seçim