.

.

Bebek Araba Taşıma Çantası, siyah Kirli Direnci Güvenlik ve Sağlık Katlanabilir Kolayca-carring Bebek Bebek Seyahat Araba Çantası için Bebek Araba(Şemsiye araba 114 * 30 * 30)

Bebek Araba Taşıma Çantası, siyah Kirli Direnci Güvenlik ve Sağlık Katlanabilir Kolayca-carring Bebek Bebek Seyahat Araba Çantası için

₺ 54.57
Stokta

Material 【Oxford Malzemesi】 : Oxford malzemesi güçlü ve güçlüdür, Bebek Arabası Taşıma Çantası zarar görmeden bir bebek arabasına veya bebek arabasına konabilir. Dirty 【Siyah Kirli Direnç】 : Siyah Bebek Arabası Seyahat Çantası, bebek arabasının veya bebek arabasının kirlenmesini önleyebilir. Stro【Katlanabilir】 : Bebek Arabası Seyahat Kapağı katlanabilir bir tasarıma sahiptir ve uçaktan veya otobüsten inerken çanta katlanabilir, bu da çok uygundur. 【【Adjustable】 : Pram Taşıma Çantası ile ipli kapatma ve ayarlanabilir kilit, hangi kolayca fit en puset. Safety 【Safety ve Health】 : Bebek Araba Seyahat Kapak çevre dostu ve toksik olmayan malzeme, ve Seyahat Kapak kullanmak güvenlidir.Renk : Şemsiye araba 114*30*30.

şartname

Müşteri seçim