.

.

BLUEBYRD Sabun A. Ş. Okyanus Esintisi Köpüren Köpük Banyosu Tuzları, 8 oz. Kavanoz / Kabarcıklı Banyo Islatır / Ferahlatıcı Deniz Tuzu Kokusu Gazlı Banyo Tuzları Erkekler ve Kadınlar için / Epsom Banyo Tuzları Köpük Banyosu / Zulüm Ücretsiz (Okyanus)

BLUEBYRD Sabun A. Ş. Okyanus Esintisi Köpüren Köpük Banyosu Tuzları, 8 oz. Kavanoz / Kabarcıklı Banyo Islatır / Ferahlatıcı Deniz Tuzu

₺ 32.97
Stokta

Malzemeler : (Epsom Tuzu), Magnezyum Sülfat, Soda, Sitrik Asit, Sodyum Lauryl Sulfoacetate veya Sodyum Cocoyal İsethionate Pişirme, (hindistan Cevizi), Cocos Nucifera Oil (Üzüm) Vitis Vinifera Tohum Yağı (Tatlı) Badem Prunus Amygdalus Dulcis Oil, (Habeş) Crambe Abyssinica Tohumu Yağı, Koku ve/veya Uçucu Yağ, Renk, Biberiye Otu (Biberiye) Yaprağı Özü.Kas ağrıları ve ağrıları yatıştırıcı ederken İPEKSİ PÜRÜZSÜZ bir CİLT İÇİN YOL RAHATLA : Köpüklü Banyo Tuzları Bizim sakinlik ve rahatlama teşvik.Aslında Köpük Banyosu oluşturan Banyo Tuzları.Cildimizi besleyen yağlar, yatıştırıcı koku, kabarcıklar ve epsom infüze edilmiş banyo tuzları ile banyo suyunuza kendinizi şımartın.Epsom tuzu eklenmiş küvette bir akşam bekletmek, kendinizi daha iyi bir gece uykusu için ayarlamak için harika bir yoldur.Kendimiz veya kendi çocuklarımız üzerinde kullanmayacağımız malzemeler kullanmıyoruz.Tatlı badem, hindistancevizi yağı ve üzüm çekirdeği yağının besleyici ve nemlendirici doğal yağları ile cildi nemlendirir, Yumuşatır ve yatıştırır.Çok güzel kokuyor, ayak parmaklarının kumda olduğunu düşüneceksin.Kendimiz veya kendi çocuklarımız üzerinde kullanmayacağımız malzemeler kullanmıyoruz.

şartname

Müşteri seçim