.

.

Vintage tığ işi DESEN yapmak için-Bebek bebek kazak Seti şapka patik eldivenler. DEĞİL bitmiş bir madde. Bu, yalnızca öğeyi yapmak için bir kalıp ve/veya talimattır.

Vintage tığ işi DESEN yapmak için-Bebek bebek kazak Seti şapka patik eldivenler. DEĞİL bitmiş bir madde. Bu, yalnızca öğeyi yapmak için

₺ 120.60
Stokta

Yüksek kaliteli vintage veya antika baskı dışı desen.Asitsiz arşiv kalitesinde sac koruyucu olarak gelir.Her siparişe ücretsiz desen dahildir.Vintage tığ DESEN yapmak için : Bebek / Bebek Kazak seti : Ceket, Şapka, Patik, Eldivenler.Bebek İpliği ve No. 0 Çelik Kroşe Kancası kullanın.Ölçer : 4 desen = 1 inç. (#2793) Her Vintage Ev Sanatları deseni, yerleştirilmeye hazır asitsiz arşiv kalitesinde bir tabaka koruyucuda gelir. binder.An ek ücretsiz Vintage Ev Sanatları deseni (bizim seçimimiz) her siparişe dahildir.Bu desen, Eski Ev Sanatlarının özel koleksiyonundan temizlenmiş ve restore edilmiş bir baskıdır ve telif hakkı korumalıdır.Yine, bu bitmiş bir öğe değil, bir öğe yapmak için bir kalıptır.

şartname

Müşteri seçim