.

.

Lüks Baharat Çekmece Organizatör için Mutfak-Bambu baharat rafı Organizatör için Çekmece için Derin Çekmeceler (17 x 13.5)

Lüks Baharat Çekmece Organizatör için Mutfak-Bambu baharat rafı Organizatör için Çekmece için Derin Çekmeceler (17 x 13.5)

₺ 65.97
Stokta

GENİŞ ORGANİZATÖRLERİMİZİN DÜZGÜN OTURDUĞUNDAN EMİN OLMAK İÇİN, SATIN ALMADAN ÖNCE ÇEKMECELERİNİZİ ÖLÇÜN!. ???? 13.5’ x 17’ x 2 " BOYUTLU DERİN ÇEKMECE BAHARAT ORGANİZATÖRÜ : Organize olmanıza yardımcı olmak için baharat depolama için güzel bir derin çekmece organizatörü!13.5” x 17 "x 2" ölçülerinde, 4 katmanlı baharat rafımız her ev için olmazsa olmaz bir mutfaktır.Çekmece baharat düzenleyicimiz, tüm baharatlarınızı barındırmak için rahat kullanım için 4” derin çekmeceler için stratejik olarak tasarlanmıştır.Yemek pişirme zahmetinden kurtulun ve ihtiyacınız olduğunda ihtiyacınız olan baharatları bulun. ????DÜZGÜN 4 katmanlı baharat rafı : Baharat tutucumuz, rahatça yemek pişirmek için 22” x 14” x 4.5” çekmecelere sığacak şekilde yapılmıştır.Baharatlarımızla ihtiyacınız olan her şeyi elinizin altında tutun rack.Be küçük baharat kavanozları için baharat raflarımızdan en iyi şekilde yararlanmak için satın almadan önce çekmecelerinizi ölçtüğünüzden emin olun.Yerden tasarruf etmenin ve her pişirdiğinizde mutfağınızda bir karmaşadan kaçınmanın harika bir yolu. ????GÜNLÜK kullanım için üretilmiştir : Dolabınızı karıştırmayı bırakın ve belirli bir baharatı ararken tezgahınızın her yerine baharat eleyin.Baharat rafı organizatörümüz mükemmel mutfak organizasyonu sağlar.Baharat düzenleyicimizin katmanlı tasarımı, baharat etiketlerinizi okumanızı sağlar easier.So bakmayı bırakıp yemek yapmaya başlayabilirsin.Pişirme ihtiyaçlarınız için ideal baharat kavanoz organizatörü. ????ÇOK AMAÇLI baharat rafı : Ahşap baharat rafımız baharat organizasyonunu kolaylaştırır!Yapılan bu kadar özenle baharat, otlar, tuz, biber ve düzenleyebilirsiniz.Mutfak çekmecelerinizde, kiler raflarınızda, dolaplarınızda veya tezgahlarınızda mükemmel organizasyon için hizmet eder.Veya kullanım kolaylığı için her pişirdiğinizde dışarı çekin. ????KALICI KALİTE : Büyük baharat rafımızla doğal ve minimal rafine bambunun güvenilirliğinin tadını çıkarın.Yıllarca sürecek şekilde yapılmış, göz alıcı arzusu evinize güzel bir iltifat edecektir.

şartname

Müşteri seçim