.

.

Smotoba Şablonlar, 25 Pcs Okyanus Şablonlar ile Hoop, Okyanus Yaratıklar Şablonlar için Boyama Kağıt, Ahşap, Duvar, Şablonlar, Kullanımlık Deniz Hayvan Şablonlar için DIY Boyama (5. 1x5. 1 İnç)

Smotoba Şablonlar, 25 Pcs Okyanus Şablonlar ile Hoop, Okyanus Yaratıklar Şablonlar için Boyama Kağıt, Ahşap, Duvar, Şablonlar, Kullanımlık

₺ 42.30
Stokta

???????????????????????????? ???????????????????????? : Boyama için şablonlar bağımsız tasarımımızdan, deniz dünyasında dolaşabilir, kaplumbağaya, balıklara dokunabilir, denizkızı ile konuşabilir, deniz dünyasında mutlu bir zamanın tadını çıkarabilirsiniz. ????????????????????????????????????& ???????????????????????????? : Bu okyanus şablonlar PET malzeme yapılır, hiçbir zararlı, hiçbir koku, çocuklar için uygun!Ayrıca, PET malzeme yüksek sıcaklık dayanımı, dayanıklı ve yıkanabilir, servis ömrünü uzatır, yüksek maliyet performansına sahiptir. ❷❺25 ???????????? ???????????????????? ????????????????????????????????Pakette 25 adet okyanus temalı şablon alacaksınız, sadece okyanus yaratığı değil, aynı zamanda bitki ve denizkızı şablonlarına da sahip olacaksınız, okyanus dünyasını özgürce yaratabilirsiniz!Ve ekli çember, tüm şablonları kolayca asmanıza veya toplamanıza yardımcı olabilir. ???????????????? ???????????????????????????????? ???????????????????????????????????????? : Sadece iki adım, boyama şablonunu istediğiniz bir kağıda veya daireye yerleştirin ve kalem veya fırça ile boyayın, zarif deseni elde edersiniz!İstediğiniz yerde istediğiniz rengi, aleti(kalem, sprey, rulo gibi), boyayı kullanabilirsiniz!. ???????????????????? ????????????????????????????????????????????& ???????????????? ???????????????? : Zemin dekore etmek istediğiniz duvar, masa, dolap, yastık, çanta, kıyafet, bardak ve her şey bu şablona boyamak için her türlü yolu ve resim kullanabileceğiniz, aynı zamanda bu şablon sizin çocuklarınız, şablon resim gibi, şimdi onlara sürpriz paket veren arkadaşlarınız, aileniz için en iyi hediye!. ???????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????? ???????????????????? : Bu boya şablonları, çocuğun yaratıcı potansiyelini, sanat derslerinde en iyi öğretim yöntemlerini motive edebilir, ayrıca şablon tekrar kullanılabilir, çevresel ve zararsızdır!.

şartname

Müşteri seçim