.

.

PGMARO Mevsimlik Lastik Yedek Lastik Kapak Taşınabilir Tekerlek Çanta Kış Lastik Kapak Kolay Ulaşım için Çevre Dostu Lastik Kolu 4 adet 21-31 İnç Lastik Çapı Uyar Otomobil ve Kamyon (Lar)

PGMARO Mevsimlik Lastik Yedek Lastik Kapak Taşınabilir Tekerlek Çanta Kış Lastik Kapak Kolay Ulaşım için Çevre Dostu Lastik Kolu 4 adet

₺ 74.97
Stokta

Plan satın alma tarihinden itibaren başlar.Ürün arızaları ve arızaları üretici tarafından karşılandıktan sonra karşılanır. warranty.No onarım için ek maliyetler - parçalar, işçilik ve nakliye-hepsi dahildir.İstediğiniz zaman iptal edin, ilk 30 gün içinde tam geri ödeme yapın.Hediyelerle devredilebilir.Kolay talep süreci-mobil uygulama, çevrimiçi veya telefon aracılığıyla 7/24 istediğiniz zaman talepte bulunun. . 【PACKAGE】 4 Adet Lastik Kapakları İle Bir Saklama Çantası. 【MATERİAL】 210 D siyah oxford kumaş + 190 T gümüş kumaş. 【Compatible】Fits 21" -25.6 " Lastik Çapları.Rv Kullanım, Römork, Kamp, Arabalar Ve Kamyonlar.Lütfen Satın Almadan Önce Lastik Çaplarını Onaylayın. 【FONKSİYON】 Aracınız Park Edildiğinde Lastikleri Ve Tekerlekleri Güneş Hasarından, Kirden, Pastan, Korozyondan Ve Her Türlü Hava Koşulundan Koruyun.Tekerlekleri İyi Durumda Tutun Ve Servis Ömrünü Uzatın.

şartname

Müşteri seçim