.

.

Avalon Organics All Natural Biotin B-Kompleks Terapi Saç Dökülmesi ve İncelmesi için Kalınlaştırıcı Şampuan ve Saç Kremi, 14 fl. oz. her biri

Avalon Organics All Natural Biotin B-Kompleks Terapi Saç Dökülmesi ve İncelmesi için Kalınlaştırıcı Şampuan ve Saç Kremi, 14 fl. oz.

₺ 63.09
Stokta

B Kompleksi.Kalınlaştırıcı Şampuan.Avalon.Yaz aylarında ürünler sıcak gelebilir, ancak ürünler sağlandığında üreticilerin tavsiyelerine uygun olarak depolar ve gönderir.Avalon organics biotin b doğal GDO vegan çözünebilir p H biotin-kompleks dengeli bir uyum, uyum içinde palmetto, quinoa protein ve e vitamini iş gördü : yardım güzel, inceltme saç folikülü tüm boşluğundan gelen saç tellerinin güçlenmesine neden saç büyüme ve hassastır saç teşvik etmek için kafa derisi uyarmak vücut oluşturmak biotin b ile 1994 kalınlaşma kremi beri köklü güzellik dengeli-şampuan ve saç kremi kalınlaşma karmaşık tedavi enerjik derisi ve kalın için yeni bir görünüm Avena sativa set, dolgun saç NSF sertifikalı organik maddeler : eklenen hacim kalın ve yumuşak hissediyor saç.

şartname

Müşteri seçim