.

.

Tidysun Yapışkanlı Kancalar Ağır , Su Geçirmez Bornoz Askıları havlu kancaları Sopa Duvar Kancaları Banyo Mutfak Ev Kapıları Dolap 4 Paket (Gümüş)

Tidysun Yapışkanlı Kancalar Ağır , Su Geçirmez Bornoz Askıları havlu kancaları Sopa Duvar Kancaları Banyo Mutfak Ev Kapıları Dolap 4

₺ 32.97
Stokta

【YÜKSEK YÜKLEME KAPASİTESİ】 Güçlü kendinden yapışkanlı, alüminyum alaşımlı malzeme, yüzeylere ağır yapışabilir.Her duvar kancası 11 lbs/5 kg'a kadar tutabilir. 【KURULUMU ve Çıkarılması KOLAY】Delmeye gerek yok.Sadece arkadaki koruyucu tabakayı soyun ve kancaları istenen konuma yapıştırın (seramik karo, metal yüzey, cam, ahşap vb.Gibi Pürüzsüz ve sert bir yüzey olmalıdır).) Çıkarıldığında,erimiş tutkalı ısıtmak için bir saç kurutma makinesi kullanın, kolayca olabilir removed.No kalıntı ve duvara zarar vermez. 【ŞIK ve MODERN】 Şık gümüş alüminyum kancalar, güzel ve şık, diğer modern tasarımlı ev dekorlarıyla uyumludur. 【WİDELY USES】 yatak odası mutfak banyo dolap ofis vb yapışabilir.Metal kancalar bornozları, ceketleri, paltoları, banyo havlularını, havluları, şapkaları, eşarpları, anahtarları, cüzdanları, çorba kepçelerini vb. Asabilir. 【SU GEÇİRMEZ ve PASLANMAZ】 Bu metal kancalar,uzun süreli kullanım için su geçirmez, pas ve korozyona dayanıklı alüminyum alaşımdan yapılmıştır.Açıklama Özellikler : Renk : Gümüş Malzeme : Alüminyum Geri : kendinden yapışkanlı Boyutlar : 1.47" x 1.47" x 0.8" Paket İçeriği : 4 x Kendinden Yapışkanlı Kanca Kolay Kurulum : 1. Montaj yüzeyini temizleyin ve kurutun, ardından duvar kancaları iyi monte edilir. (seramik karo, metal yüzey, gözlük vb. Gibi pürüzsüz bir yüzey olmalıdır.) 2. Duvar askılarının arkasındaki koruyucu tabakayı soyun ve istediğiniz konuma yapıştırın, ardından birkaç saniye basın. 3. Herhangi bir nesneyi asmadan önce 24 saat bekletilmesi önerilir.İpuçları : 1. Maksimum yükleme : 11lbs. 2. Uyarı : Duvar kancaları boyalı duvar, duvar kağıdı, alçıpan ve kaba için uygun değildir.Aksi takdirde duvara zarar verebilir ve hasar görmeden çıkarılamaz. 3. Duvar askısını yapıştırmadan önce lütfen yüzeyi temiz ve kuru tutun. 4. Fazla kilolu, pahalı veya kırılgan ürünleri asmayın.

şartname

Müşteri seçim