.

.

Avıkoıt Kulak Kavrama Kulak Kancaları Gözlük, kaymaz Kanca Yumuşak Silikon Tapınak Tutucu Cam Gözlük Rahat İpuçları Kol Tutucu Gözlük Güneş Gözlüğü, 5 Çift (Siyah)

Avıkoıt Kulak Kavrama Kulak Kancaları Gözlük, kaymaz Kanca Yumuşak Silikon Tapınak Tutucu Cam Gözlük Rahat İpuçları Kol Tutucu Gözlük

₺ 13.77
Stokta

Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!.Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!. [Özgürlük] Kaymayı azalttığı ve gözlüklerin yüzünden kaybolmasını önlediği için her anın tadını özgürce çıkarabilirsiniz. [Rahat] Silikon malzemeden yapılmış, yeterince yumuşak ve duygusuz. [ Geniş kullanım] : Normal cam ve güneş gözlüğü de dahil olmak üzere hemen hemen her gözlüğe uyar. [ Küçük boy] 42 * 23mm, 5 çift SİYAH / ŞEFFAF silikon kulak kancası kulpları bir pakete dahildir. [ Kolay kaldırma] Normal yaşamınızda ihtiyacınız olmadığında çıkarmak kolaydır.Renk : Siyah.

şartname

Müşteri seçim