.

.

4 Adet Konumlandırma Kareler,L Tipi 90 Derece Sağ Açı Kelepçe Köşe Kelepçe Ağaç İşleme Araçları Ahşap Kelepçe Resim Çerçeveleri Dolapları Çekmeceler (3in)

4 Adet Konumlandırma Kareler,L Tipi 90 Derece Sağ Açı Kelepçe Köşe Kelepçe Ağaç İşleme Araçları Ahşap Kelepçe Resim Çerçeveleri Dolapları

₺ 36.42
Stokta

【Excellent quality】100 % marka yeni ve yüksek kaliteli.Dik açılı kelepçe kare kafa, uzun servis ömrüne sahip yüksek kaliteli ve yüksek sertlikte mühendislik plastik malzemelerinden yapılmıştır.90 Derecelik kare diğer benzer ürünlerden daha hafiftir ve keskin kenarları yoktur.Güvenlik ellerinize zarar vermez veya deforme olmaz. 【2 boyutları】 Paket içerir : 4 Adet * 90 derece kareler.İki isteğe bağlı stil : 3in, 4in, ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.Genişletme ve kalınlaştırma tasarımı daha fazlası için uygundur workpieces.It sıkı kalite kontrol standartlarına uygundur ve kullanımda güvenilirdir. 【Çok açılı ölçek】 Çok açılı ölçek, açıyı ölçmek için uygun olan dik açı bulucunun merkezine yakın 45 derece ve 22.5 derece ölçek vardır.Dik açılı işaretleme, dik açılı hızlı ölçüm, hızlı sabitleme vb.Için uygundur.Artık yanlış dereceler hakkında asla endişelenmeyin. 【Hızlı ölçüm】 Dik açılı kelepçe net bir ölçeğe sahiptir ve ölçülebilir quickly.It pratik bir ağaç işleme ölçüm aracıdır.Hassas 90 derecelik dik açılı ahşap ürünler yapmak kolay, tatmin edici, verimli ve verimli hale gelecektir.Bu erkekler, babalar/babalar, DIY tamirciler, kocalar ve erkek arkadaşlar için harika bir hediye. 【Geniş kullanım】 Ağaç işleme dik açılı armatürler, ahşap kutuları, dolapları, resim çerçevelerini, çekmeceleri, mobilyaları vb.Monte etmek için profesyonel olarak kullanılır.Bazı marangozlar bile onları armatürlerine entegre etmeyi yararlı buluyor ve fixtures.It ayrıca DIY meraklıları ve tamirciler için hediye vermek için iyi bir seçimdir.Özellikler : 1. Yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış, uzun ömürlü2. Ölçek açıktır, giyilmesi kolay değildir ve hızlı bir şekilde ölçülebilir 3. Genişletilmiş ve kalınlaşmış tasarım, daha fazla iş parçası için uygun4. Çok açılı ölçek, dik açı bulucunun merkezine yakın 45 derece ve 22.5 derece ölçek, açıyı ölçmek için uygun. 5. Dik açılı işaretleme, dik açılı hızlı ölçüm, hızlı sabitleme vb.Için uygundur.Şartname : Durum : %100 % Yepyeni Malzeme : Plastik Isteğe Bağlı Stil : 3in, 4in Paket Listesi : 4 Adet * 90 Derece Açı Cetvel.

şartname

Müşteri seçim